LG G2’nin Son Söylentileri

Güney Koreli teknoloji devi LG Şirketi gerek resmi kanallar ile gerekse içinden yapılan sızıntılarla dünya da ürünleri daha piyasaya sürülmeden önce, kullanıcılara en fazla bilgi sızdırılan şirket konumuna gelmiş durumda. Bu arada LG nin daha önce sızdırılan haberlerle bu aydan itibaren dünyanın çeşitli bölgelerinde ki mağazaların raflarında yerini alacak olan LG G2 şu an itibariyle dünyada en fazla haberi sızdırılan cihaz olmuş konumda. Bu sefer ki sızıntının ana konusu ise batarya kapasitesi yani diğer bir deyişle pil ömrü…

Sızdırılan batarya haberine göre LG G2 nin bataryası 2,610mAh çeşidinde Li ion batarya olacak ki bu telefonun gün boyunca rahatlıkla kullanılabilir olmasını sağlayacak. Ayrıca sızdırılan habere göre LG G2 nin arka kasası kullanıcının tercihine göre değiştirilebilir şekilde olacak. Buda kullandığımız telefonun bizi yansıtması için eğlenceli bir seçenek olacak.

LG-G2-Emerges-in-Leaked-Photos-Shows-Back-Buttons

Bu seferki sızıntının gerisi zaten daha önceki sızıntılarla öğrendiğimiz özellikler hakkında. Buda daha önceki sızıntı ve söylentileri bir bakıma doğruluyor. Bunlarda ses çıkışlarının arkada olması, telefonun büyük ekrana sahip olması yönünde. Şu an ekran boyutu tam sızdırılmamış durumda fakat çok yakında onunda sızdırılacağı konusunda hiç kimsenin şüpesi olmasın. Ayrıca telefon hakkında sızdırılan en önemli özellikler cihazın Snapdragon 800 işlemciye ve 2 gb ram e sahip olması hakkında. Ayrıca LG G2 13 megapixel arka kameraya sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting