LG G2’nin Tanıtım ve Piyasaya Sürülüş Takvimi Sızdırıldı

Dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olan Güney Koreli LG şirketi dünyada çeşitli ürünlerini kullanan ve bu ürünlerin çok kaliteli olduğunu düşünen milyonlarca kullanıcıya sahip. Fakat sır saklama konusunda muhtemelen dünyanın en kötüsü olduğunu söylersek yanılmış olmayız. LG nin duyurduğu her yeni elektronik ürünü bizler zaten çok çok öncesinden öğrenmiş oluyoruz. Bu konuda ilginç olansa bu bilgilerin çoğunun LG nin kendi içinden sızdırılıyor olması. Şirket resmi olarak halka yapılan duyurularla kendi ürünleri hakkında küçük sürprizlerle dolu duyurular yapmayı seviyor ama bunun fazla eğlenceli olduğunu söylersek yalan söylemiş oluruz herhalde çünkü çıkacak ürün hakkında yeterli bilgi sahibi olduğumuz için ürünü beklerken duyduğumuz heyecan şirket tarafından resmi olarak elimizden alınıyor.

LG G2 artık bizler için heyecanla beklenen bir sır olmaktan çıkmış durumda. LG Şirketi G2 hakkında çoğu konuda gelinmiş olan son ayrıntıları bizimle paylaştı ve bize söylemediklerini ise sızıntılar yoluyla öğrenmiş olduk. Fakat bizler en can alıcı detayı atlamış olduk : ‘’Piyasaya Sürülüş Tarihi.’’ Fakat iddiaya göre bir LG çalışanı tarafından LG G2 nin piyasaya sürülüş tarihide sızdırıldı. Ürün Güney Kore de bu ay, Kuzey Amerika ve Avrupa da Eylül de ve kalan her yerde ekimde piyasaya sürülecek.

LG-G2-Emerges-in-Leaked-Photos-Shows-Back-Buttons

Diğer bir yetkilinin iddiasına göre de LG G2 Amerika da Amerika nın en büyük iletişim şirketlerinden biri olan Verizon Şirketiyle beraber gelecek. Yani LG G2 bazı telefon faturalarına ek olarak makul şekilde satın alınabilinecek ki bu LG hayranları için harika bir haber anlamına geliyor. Şu an bu söylentilerin hiç biri onaylanmış durumda değil fakat sızıntıların içerden yapılması durumun böyle olacağı konusunda önemli bir kanıt durumunda. Sadece bir kereliğine de olsa LG nin bir ürünü hakkında bilgileri gizli tutmasını isterdim fakat çıkacak yeni ürünlerin özelliklerini bilmekte güzel bir şey. LG G2 yi bekleyip görelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting