Lumia’ya Özel FIFA 2013

Tüm dünya genelinde büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji ile artık insanlar teknolojiyi günlük yaşamları içerisinde pek çok alanda oldukça sık ve yoğun olarak kullanmaya devam etmektedir. Günümüz dünyasında teknolojinin büyük bir hız ile gelişimini sürdürmeye devam etmesi neticesinde artık insanlar oyun oynamak için yeni nesil teknolojiyi kullanmaktadır.

Günümüz dünyasının yeni nesil akıllı telefon teknolojisine yön vermekte olan Nokia firmasının Lumia akıllı telefon modelini kullanmakta olan kullanıcılara büyük ve sürpriz bir oyun olanağı sunmaktadır. Bu kapsamda yeni çıkacak 2013 versiyonu olan ve dünyanın en çok oynanmakta olan bilgisayar oyunu artık Nokia Lumia akıllı telefon modeli üzerinde Windows Phone 8 mobil işletim kapsamında FIFA 2013 oyunu yer alacak.

nokia-lumia-fifa-13

Günümüzde tüm dünya genelinde Windows Phone 8 mobil işletim sistemi bulunmakta olan akıllı telefon kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden bir tanesi olan Windows Phone 8 mobil işletim sistemi üzerinde düzgün oyun bulunmaması şikayeti bu sayede son ermektedir.

Bu noktada Windows Phone 8 mobil işletim sisteminin FIFA 13‘ü, otuz farklı ligi içerisinde bulundurmakta, beş yüz lisanslı takım bulunmakta, on beş binden fazla oyuncu bulunmakta ve otuz iki adet stadyum bulunmaktadır. Oyun için ödenmesi gereken bedel ise sadece on bir TL olarak belirlendi. Dileyenler, denem sürümünü de indirip, oyunun neler sunduğu hakkında fikir sahibi olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting