NetD Müzik Dünyanın En Çok İzlenen Youtube Kanalı Oldu

Youtube dünyanın en büyük video paylaşım platformu. Bu platformda bulunan milyonlarca video, kullanıcılar ve video yayınlayıcılar, bu video paylaşım sistemini kullanarak seneler içinde dev bir veri topluluğu oluşturdular. Youtube video yayıncılarının arasından en çok abone sayısına sahip olan isim, yüklediği oyun ve çeşitli videolar ile “PewDiePie” kullanıcı isimli Felix Arvid Ulf Kjellberg. Bu rekoru elinde bulunduran isim PewDiePie olmasına rağmen başka video kanallarının izlenme sayıları, bazen PewDiePie’ı geçebiliyor.

Bu sefer bu başarıya bir Türk kanalı sahip oldu. DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. bünyesinde bulunan NetD platformuna bağlı NetD Müzik, 10 Eylül ve 16 Eylül tarihleri arasında dünya üzerinde en çok izlenen Youtube kanalı oldu. Ocak 2014’te kurulan video kanalı, şu anda 1 milyon 650 bin abone sayısına sahip olmasına rağmen 39 milyon 500 bin abonesi bulunan PewDiePie’ı geride bırakmayı başardı.

netd-müzik

NetD Müzik, isminden de anlaşılabileceği gibi Türkçe şarkıların paylaşımlarını gerçekleştiriyor. Ayda 430 milyon kere izlenen video kanalı, kurulduğu tarihten bu yana 3.4 milyar kez izlenmiş. Yakaladıkları bu başarı ile büyüme hızlarını arttıracaklarından emin olduğum NetD Müzik’e başarılarının devamını dilerim.

Kaynak : Webtekno

1 yorum

  1. hdfilmsitesi dedi ki:

    Adamlar iyi organize olmus hangi şarkıyı dinlemek istesem netd cıkıyor haliylede birinci olmaları normal gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting