Next&NextStar ’dan Yeni Nesil Navigasyon

Sürekli yenilen karayolları ve inşa edilen yapılar gibi daha pek çok husus dışında aynı zamanda da daha önce hiç gidilmeyen ve yolları bilinmeyen yerlerde gidilmek istenilen adrese ulaşabilmek çoğu zaman büyük bir çileye dönüşebilmektedir. Önümüzde dönem içerisinde var olan Kurban Bayramı’nda şehir içi ve şehir dışı ziyaretlerinizde ve gezintilerinizde hiç bilmediğiniz yollardan gitmekte tereddüt etmenize gerek kalmamaktadır.

Çünkü büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojinin sizlere sunmakta olduğu yeni bir cihaz bulunmaktadır. Next&NextStar firması tarafından geliştirilmiş olan YE-G 535 navigasyon cihazı, tüm lokasyonları çok daha rahat ve hızlı bir şekilde bulabilmenize olanak sağlayabilmesi amacı için özel olarak geliştirildi. Türkiye’de ilk kez kullanılan iGO Primo 2.0.1 sürücü uyarı sistemi ve gelişmiş otoyol ekran bilgisi içeriklerine sahip bu navigasyon modelinde, her türlü güzergahta rahatlık ve anlaşılır biçimde yolunuzu takip etmeniz için kullanım kolaylığı olanağı bulunmaktadır.

NextNextstar-PiriReis-Navigasyon-Cihazı

Yüksek hassasiyetli Anti-Glare 5″ TFT LCD dokunmatik ekran çözünürlüğü ile navigasyon kullanımınızı çok rahat ve fonksiyonel kullanımı sayesinde keyfe dönüşmektedir. Alınacak ekstra bir aparat sayesinde de canlı trafik bilgilerinden haberdar olabilme kolaylığını da sizlere sunmakta olan bu navigasyon, sizi trafik yoğunluğuna göre rota belirleyerek daha rahat yollar üzerinden yönlendirmektedir. Satış sonrasında da kullanıcısının yanında olan Next&NextStar, oluşabilecek tüm koşullarda, teknik desteğini en etkili şekilde sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting