Nokia’dan Akıllı Telefon Atağı

Nokia, bir döneme damgasını vurmuş ve biz 90’lı yılların nesillerinin çok iyi bildiği telefon üreticisi. Ama akıllı telefonlar çıktığından bu yana malesef tutunamadılar ve Lumia adı altında çıkardıkları akıllı telefon bölümünü’de Microsoft’a satmışlar idi hatırlayacaksınız. Hızlı gelişen sektöre ilk telefon üreticisi malesef ayak uyduramadı.

Bilindiği gibi Nokia, Lumia bölümünü  Microsft’a satmasından sonra akıllı telefon üretemiyordu. Fakat bu anlaşma geçtiğimiz ay doldu ve artık Nokia, akıllı telefon üretimine başlayabilecek. Bununla birlikte yeni bilgiler gelmeye başladı bile. Finlandiyalı şirket Nokia, geçtiğimiz sene tekrardan akıllı telefon üretimine başlayacağını duyurmuştu. Bu sebeptendir ki zaten anlaşmayı bekliyorlarmış.

Reuters haber sitesinde verilen bilgilerde şirket’in yaklaşık altı ay önce yaptığı açıklamada 20016’nın dördüncü çeyreğinde bir akıllı telefon üreteceğini söylemesi yönünde idi.

Nokia’ya ait olduğu söylenen gizemli akıllı telefon görüntüledi. Prototip olduğu söylenen telefon, hem tuşlu hem de dokunmatik ekrana sahip olduğu söyleniyor. Metal kasalı telefonun arka kısmında LED flaşlı bir kamera görünüyor.

1452518507_back

1452518517_front

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting