PayPal Apple’a Özel Satış Sayfası Açtı

Yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde soğuk havalar kendini iyiden iyiye hissettirdi. Aralık ayı Avrupa’da Noel olarak kutlanmakta hepimiz biliyoruz. Dünya’nın sanal bankası ve sanal kredi kartı bankacılığını yapan PayPal, Apple ile ortaklaşa bir özel satış listesi açtı. Eğer sizlerinde bir Paypal hesabınız var ise arkadaşlarınıza dijital hediye alıp göndermek için bu servisi kullanabileceksiniz. Aynı zamanda çok sayıda iş ortağının paketlerini seçebilme gibi şanslarınızda var.

İnceleme yaptığımızda ise ilk olarak Apple iTunes hediye kartları satışa girmiş bulunuyor. 15, 25, 50 ve 100 dolarlık kartlar www.paypal-gifts.com adresinde satışta olduğunu görebileceksiniz. Paypal kullanan müşterilere özel olarak hazırlanmış sayfada tek tek mağaza mağaza gezip alışveriş yapmak yerine bu sayfadan en uygun fiyatlı Apple ürünlerini alabileceksiniz. Şuanda 132 milyon kullanıcıya sahip olan bir numaralı ödeme sistemi her gün 8 milyon ödeme gerçekleştirdiğini söylemeliyiz. ABD’de en popüler hediye yöntemi olan bu hediye kartları sayesinde alıcılar istediği gibi alışveriş yapabilmekte.

paypal-online-shopping

eBay’de hediye kartı satanlarda mevcut. PayPal ile ödeme gerçekleşiyor ama kullanıcılar tedirgin olabiliyor ya da aradaki fiyat farkı artabilmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.