PUBG Mobile İnceleme!

PUBG yani uzun adıyla Playerunknowns Battlegrounds steam üzerinde satış rekoru kırarak bir ilke imza atan ve en çok çevrimiçi oyuncuya sahip bir oyundur. PUBG oyununun kurucuları bu oyunun sadece bilgisayar üzerinden oynandığı için bunu geliştirip telefon üzerinden oynanabilir hale getirmeye çalıştılar. Bunu da çok güzel bir şekilde başardılar.

PUBG oyunun amacı herkesin bildiği gibi oyuncuyu uçaktan bir adaya atıp orada gerekli ekipmanları yani silah, kask, çelik yelek, bomba gibi ekipmanları bulup ada da bulunan diğer oyuncuları öldürmeye çalışmaktır. Oyun esnasında kırmızı bölge ve elektrik bulunur. Bu kırmızı bölge oyunda her zaman değişir ve belli bir süre için orayı bombalar ve sonra geçer. Elektrik ise oyun alanının daralmasını sağlar. Bunun amacı ise oyuncuları birbirine yakın tutmaktır.

PUBG Mobil Versiyon Hakkında

PUBG mobil versiyonda aynı PUBG oyunun amacını taşır. Oyunda tek kişilik, iki kişilik grup ve dört kişilik gruplar olup adaya atlayabilirsiniz. Oyunun görüntü kalitesini, doku kalitesini, sesini, ekran aydınlatmasını ve en önemlisi kontrollerini ayarlar bölümünden yapabilirsiniz. PUBG mobil versiyonunu android ve İOS tan kolayca indirebilirsiniz. Oyunda oyun içi alım satım bulunmaktadır. Oyunda kazandığınız paralar ile kendinize kasalar alıp oyuncunuzun üzerindeki kıyafetini, pantolonunu, eldivenlerini, ayakkabılarını değiştirebilirsiniz. Oyun Türkiye’ye geldiği andan itibaren pek çok kişi tarafından oynamaya başlandı ve oyuna sık sık güncelleştirme getirileceği açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting