Real Racing 3 Rekorlara Doymuyor

Mobil oyun sektöründe büyük başarılar elde eden EA Games geçtiğimiz günlerde yeni bir oyununu tanıtmış idi. Yine EA Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Real Racing 3 oyunu, kısa bir sürede büyük ilgi gördü. Milyonlarca kişi tarafından indirilen oyun, şimdiden en çok indirilen yarış oyunları arasında.

Bir süre önce duyurulan Real Racing 3 oyunu, Android ve iOS cihazlarında büyük bir beklenti ile karşılanmıştı. Araba yarışı oyunları arasında hemen dikkat geçen Real Racing 3 oyunu, kapsamlı özellikleri ile her iki uygulama marketinde de ön planda olmayı her zaman başarmış durumda.

İmternet bağlantısı üzerinden çoklu oyun seçeneği zengin ve çeşitli araç modelleri ve özelleştirme seçenekleri ile dikkat çeken araba yarışı oyunu, EA Games tarafından şimdiye kadar duyurulan en iyi yarış oyunu olmaya aday bir oyun. Bir kaç ay önce duyurulan Need for Speed Most Wanted oyunundan sonra Real Racing 3 oyunu ile bu büyük başarıyı elde etmenin mutluluğu EA Games tarafından sevindirici olsa gerek.

Ücretsiz olarak yayınlanan uygulama, günlük 25 milyondan fazla yarış yapılmakta. 400 milyondan fazla da online yarış yapılıyor oyunda. Her iyi oyunun ardından olumsuz yorumlarda almıyor değil. Oyun içi sürekli para harcatmaya teşvik etmesi bazı oyuncuların tadını kaçırsada şuana kadar en çok indirilen araba yarışı oyunlarından olması gerçeğini değiştirmiyor.

1 yorum

  1. web sitesi dedi ki:

    paylaşımınız için teşekkür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting