Samsung Galaxy K Zoom Özelikleri

Samsung, yeni nesil teknolojide dünya lideri markalar arasında yer alıyor. Özellikle her yeni ürünü ile yeni nesil teknolojiyi bir adım daha ileri taşıyarak, çok daha fonksiyonel çözümler sunacak teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Samsung tarafından geliştirilen en yeni modellerden birisi olan Samsung firması, üst seviye kompakt kamerayla akıllı telefonu bir araya getiren yeni Galaxy K Zoom modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Samsung markası tarafından geliştirilmiş olan şimdiye kadarki kamera odaklı cihazlarından daha değerli olan Galaxy K Zoom yeni nesil kamera odaklı akıllı cihazı daha ince yapısı, lastikleştirilmiş arka kapağı ve güçlü donanımıyla Galaxy S5 yeni nesil akıllı cep telefonuna büyük benzerlikler taşıyor. 1.200×720 çözünürlük ile full HD çözünürlük bile sunmayan Galaxy K Zoom modelinin, 4.8 inç’lik büyük bir ekranı bulunuyor.

galaxy-k-zoom

Her akıllı cep telefonu modelinde kullanıcıların 1080p görüntü kalitesinde gereksinimleri olmadığı aşikar olmasına karşın, kullanıcıların Samsung Galaxy K Zoom modeliyle çekecekleri fotoğraflar, Galaxy S5 yeni nesil akıllı cep telefonunun daha yüksek PPI ‘lı ekranında daha güzel görünecektir.

Ekran teknolojisi olarak Super AMOLED ‘ten taviz verilmemiş, bu sayede kullanıcılar parlak ve yüksek kontrastlı görüntüler elde edebilmektedirler. En kötü yanı toplam 8 GB kapasitesi bulunan Galaxy K Zoom modelinde bu kapasitenin 2 GB’tı sisteme gidiyor. Geriye kalan 6GB kullanıcıya kalırken, Micro SD kart ile 64 GB kapasitesine kadar çıkartılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting