Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri

Teknoloji oldukça büyük bir hız ile gelişimini sürdürmektedir. Bu noktada özellikle tüm dünya genelinde büyük bir hız ile yeni nesil teknoloji gelişmeleri yaşanmaktadır. Bu noktada tüm dünya genelinde yeni nesil teknoloji ile ortaya çıkan yeni nesil akıllı cep telefonu teknolojisi konusunda en baştan itibaren oldukça önemli bir yerde bulunan Samsung firmasının piyasaya sunmuş olduğu Galaxy Note serisinin 3. versiyonu da piyasaya sunuldu.

Üzerinde yepyeni özelliklere yer vermekte olan Samsung firmasının son gözdelerinden Samsung Galaxy Note 3 Piyasada çok sayıda büyük ekranlı telefon modeli olsa da Note 3, 151.2 x 79.2 x 8.3 mm’lik boyutlarıyla ve 168 gram ağırlığıyla bunların neredeyse hepsinden daha büyük bir yapıya sahiptir.

galaxy-note-3-ön-yüzü

Galaxy Note 3’ün ekranı, 5.7 inç büyüklüğünde olmasına karşın telefonun ön kısmı, Note 2’ye göre daha az çerçeve ve daha fazla ekrandan oluşuyor. Bu yüzden de, daha büyük ekrana rağmen, boyutları açısından Note 2’den daha küçük bir kasaya sahip olması sağlanabilmiş. Samsung Note 3 modelinde USB 3.0 desteği de sizlere sunulan yeni özelliklerden biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting