Samsung Galaxy S4’e Ait İlk Video ve İlk Resimler

Samsung, yeni amiral gemisini tanıtmaya çok yakın. Yaklaşık olarak 1 veya 2 ay içerisinde yeni amiral gemi tanıtılacak. Bunu nereden biliyorsunuz derseniz ; çıkan sızıntı haberleri ve şimdi vereceğimiz haberden diyebiliriz. Galaxy S4’e ait ilk video bugün itibari ile geldi.

Çinde yayın yapan bir forum adresi bugün Galaxy S4’e ait olduğu iddia edilen bir video yayınladı. Video’da sizinde anlayacağınız üzere Galaxy S4’ün görüntülerini görebiliyoruz.

İşte Galaxy S4’ün ilk görüntüleri aşağıda ki videoda yer alıyor ;

Şimdiye kadar bir çok görsel iddiası karşımıza gelmişti bu cihazın. Tasarım konusunda çok farklı fikirlerde ortaya çıkarılmıştı. Samsung cephesinden Galaxy S IV’ün ilk görseli gün itibari ile yayınlandı. Samsung Mobile USA resmi Facebook sayfası üzerinden Galaxy S IV‘ün ilk görseli geldi. İşte ilk görsel ;

galaxy-s-IV

Görselin tam anlamı ile Galaxy S IV’ü göstermediğini söyleyebiliriz. Ancak genel hatlara baktığımızda daha önce ki amiral gemisi Galaxy S III‘ün çizgilerini görme şansımız var. Bu resimle birlikte Galaxy S III‘e göre çok köklü bir tasarım değişikliğinin gelmeyeceğide söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting