Samsung Galaxy S4’ün Duvar Kağıtları Piyasada

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Samsung, Galaxy S4’ü görkemli bir tören ile tüm dünyaya tanıtmıştı. Galaxy S4’ün tanıtılmasının ardından Galaxy S4 ne zaman çıkacak soruları ardı arkasına geldi. Bu sorular bütünlüğünde Samsung, hala bir açıklama yapmadı ancak gelen bilgilere bakıldığında Nisan ayı veya Mayıs ayı gibi Galaxy S4‘ü tüm dünyada görebiliriz. Yani kısacası Galaxy S4 Nisan veya Mayıs ayında satışa çıkacak.

Haberimize geçecek olursak, Galaxy S4‘e ait duvar kağıtları Full HD olarak piyasaya sürülmüş durumda. Samsung’un yapmış olduğu bu kıyak herkes tarafından çok şaşırtıcı geldi. Cihazın henüz satışa çıkmasa da şu anda telefonun küçük özelliklerini indirmek mümkün oluyor. Galaxy S4 ‘duvar kağıtlarının yanı sıra zil sesleri ve hatta en son S-Voice APK şimdi indirmek için bizleri beklemekte.

galaxy-s4-ön-izleme

Samsung Galaxy S4 ‘ün kısaca bir özelliklerine bakacak olursak, 4.99 “Super Full HD AMOLED Ekran ile gelecke. Bunların yanı sıra 13 megapiksel kameraya sahip ve dört çekirdekli / sekiz çekirdekli işlemci gibi özellikleri ile gelecek. Cihaz Android 4.2.2 dayalı ve Samsung’un kendi Doğa UX arayüzünü kullanmakta. Galaxy S4 duvar kağıtları AMOLED ekranlar için özel olarak tasarlanmış.

Galaxy S4’e ait duvar kağıtlarını bu bağlantımızdan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting