Samsung Galaxy TAB Ekran ve Kamera Teknolojisi Hakkında

Gelişen dünyamızda büyük bir hız ile yeni nesi teknoloji alanında yaşanan gelişim ve yenilikler sayesinde artık insanların yaşamları daha kolay bir hale getirilmektedir. Tüm dünya genelinde özellikle taşınabilir teknoloji alanında yaşanan gelişmeler sayesinde insanlar artık günümüzde dünya ile bağlantısını koparmadan rahatlıkla günlük işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çünkü özellikle tablet bilgisayar alanında yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde insanlar artık diledikleri noktadan diledikleri zaman internete erişim sağlayabilmektedirler. Tablet bilgisayar teknolojisi konusunda oldukça üst düzey bir kapasiteye sahip ola Samsung firmasının tablet bilgisayar modelleri arasında yer alan son gözdesi Galaxy Tab tablet bilgisayar modeli kullanıcısına üst düzey bir performans sunmaktadır.

Samsung Galaxy Tab tablet bilgisayar modelinin 10.1 ekranı ve 1200* 800 piksel çözünürlük kapasitesi sayesinde kullanıcısına yüksek b ir görüntü kalitesi sunmaktadır. Bu niteliklerde Samsung Galaxy Tab modeline oldukça yüksek bir görüntü performansı kazandırmaktadır. Ayrıca Galaxy Tab modelinin çok duyarlı çok dokunmatik ekranı kullanıcıya cihaz üzerinde büyük ve rahat bir kontrol kazandırmaktadır.

Samsung Galaxy Tab tablet bilgisayar modelinin üzerinde var olan bu denli hassas ve kaliteli dokunmatik ekranı parmak vasıtası ile rahatlıkla kontrol edilebildiği gibi aynı zamanda da kendine özel olarak tasarlanmış kaliteli kalemi sayesinde de tablet bilgisayar üzerinde farklı ve işlevselliği yüksek bir kullanım sağlanabilmektedir.

galaxy-tab

Ayrıca Samsung Galaxy Tab tablet bilgisayar modeli kullanıcılarının fotoğraf ve video çekimlerinde sorun yaşamamaları için iki adet kameraya sahiptir. Cihazın ön yüzünde 2 megapiksellik bir kamera yer almaktadır. Arka yüzünde ise 3,5 Megapiksellik kamera lensi ve karanlık ortamlar içerisinde çekim yapılabilmesi için net flaşı bulunmaktadır. Ayrıca bu arka yüzde bulunan bu lens ile HD kalitesinde videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting