Samsung Gear 2 Özellikleri

Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Böylece çok daha hızlı ve çok daha modern bir şekilde işlemler yapılabilmesine yardımcı olan teknolojiler geliştiriliyor. Bu kapsamda da günümüzde artık mobil cihazlar ile birlikte artık internete erişim içinde çok büyük bir kolaylık sunuyor. Yeni nesil akıllı cihazlar konusunda dünya genelinde teknolojiye yön veren markalardan bir tanesi olan Samsung markasının Gear teknolojisinde çığır açan yenilikleri ile Gear 2 MWC ‘de tüm teknoloji severler ile buluşturuldu.

Bu kapsamda da Samsung Gear 2 teknolojisinde en çok öne çıkan parçalardan bir tanesi de Android işletim sistemi yerine Tizen işletim sistemi ile çalışmaktadır. Bu sebep dolayısı ile de Galaxy markasını bulundurmayan saat, önemli alanlarda sağladığı yükseltmeler ile Galaxy Gear ’a göre çok daha iyi özellikleri bulunuyor.

Samsunggear

Gear 2, ilk olarak 70 gramın üzerindeki Galaxy Gear ‘dan daha hafif bir tasarımı bulunuyor. Bu şekilde de ağırlığı sadece 68 gramdır. Bu sayede öncelikli olarak, başta önemli bir fark gibi görünmeyebilmektedir. Ancak gerçek hayatta bu farkı hissedilmektedir. Özellikle de akıllı cep telefonunuz üzerinde bulunana Gear manager ile eşitleme imkanlar çok daha geniş kapsama getirildiğinden, saati kişiselleştirme olanaklarını çok daha geniş kapsamlı ve çok daha yüksektir. Saatin Super AMOLED ekranının sunduğu derin siyahlar, ilk Gar’daki gibi Gear 2’de de öne çıkan bir özellik olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting