Samsung NX2000 Akıllı Fotoğraf Makinesi Türkiye’ye Geldi

Samsung, teknoloji dünyasında yeni akımlar getirmeye devam ediyor. İlk olarak akıllı fotoğraf makinesi olan Galaxy Camera ile karşımıza çıkmıştı hatırlayacaksınız. Pek fazla tutulmasa da yinede adını epeyce duyurmuş oldu. Bu bağlamda yeni ürünler üzerinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Son olarak ise geçtiğimiz aylarda Avrupa’da duyrulan akıllı fotoğraf makinesi NX2000 adında ki cihaz karşımıza çıkmıştı.

Bu cihaz artık Türkiye’de. Samsung NX2000 fotoğraf makinesi birbirinden farklı özellikler sunuyor. Sahip olmuş olduğu NFC teknoloji ile artık çektiği fotoğrafları diğer cihazlara aktarılabilecek. Tasarımı ilede göz dolduran cihaz, Türkiye pazarında satışa sunuldu. Samsung NX2000 akıllı fotoğraf makinesinin özelliklerine bakacak olursak;

20.3MP APS-C CMOS sensör bulunuyor cihazda. Bunların yanı sıra DRIMe IV görüntü işleme motoruda var. 1/4000 maksimum perde hızı, 45mm 2D/3D lens, 3D video ve fotoğraf çekimi, 8 kare seri çekim hızı, Super Sonic Drive Dust Reduction sistemi, 3.7 inç 1.15 milyon nokta TFT LCD dokunmatik ekran, Full HD 1920 x 1080 piksel (30FPS) ekran, SMART Camera 2.0 teknolojisi, NFC ve Wi-Fi özellikleri cihazda yer alan özellikler. Daha sayamadığımız birbirinden farklı özelliklerde mevcut.

samsung-galaxy-nx2

Samsung NX2000 akıllı fotoğraf makinesi 20.3MP görüntü sunuyor. ASP-C CMOS sensörü sayesinde daha kaliteli çekimler elde etmenizde mümkün oluyor. Dokunmatik ekranı ile kontrolün sizde olduğu cihazda 14 farklı akıllı modu da bulunmakta. Aslına bakarsanız cihazda yok yok. 3D fotoğraf ve film çekimi yapabilmeniz için Samsung’un 45mm 2D7D lensi ayrıca satılıyor.

Samsung NX2000 akıllı fotoğraf makinesinin Türkiye fiyatı ise henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting