Samsung’ tan Saniyede 400 MB Ver Transferi

Tüm dünya genelinde teknoloji oldukça büyük bir hız ile gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Günümüz dünyasında büyük bir hız ile gelişmekte olan bu teknolojiye yön vermekte olan teknoloji devlerinin başında gelen Samsung firması özellikle yeni nesil mobil teknoloji olan akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayar modelleri ile ilgili olarak gerçekleştirmekte olduğu yenilikler bu alanda teknolojiyi çok daha ileri noktalara taşımaktadır.

Bu neden ile günümüz dünyasının teknolojik gelişmelerine yön veren teknoloji firmalarının başında Samsung firması gelmektedir. Bu noktada günümüzde yeni nesil akıllı cep telefonlarını ve tablet bilgisayar modelleri teknolojisini çok daha üst noktalara taşıyacak yeni bir teknoloji ile Samsung firması teknolojiye farklı bir boyut kazandırmaktadır.

Samsung firması sürekli olarak teknolojiyi geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Bu noktada Samsung firması taşınabilir cihazlar olan yeni nesil akıllı telefon ve tablet bilgisayar modellerinde kullanılmakta olan bellek teknolojileri ile ilgili olarak yeni bir ürün geliştirdiğini tüm dünya genelinde kamuoyuyla paylaştı.

samsung-veri-transferi

Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung firması, özellikle günümüzde halen lideri olduğu yeni nesil akıllı telefon piyasası içerisinde yerini daha da sağlam bir hale dönüştürecek bir adım ile, dünyanın en hızlı NAND flash belleklerini ürettiğini açıkladı.

eMMC 5.0 standartını destekleyecek flash bellek çipleri 16, 32 ve 64 GB kapasitelerle piyasaya sürülecek. Saniyede 400 MB veri transferine izin veren bir ara yüzle kullanılacak olan yeni flash belleklerin yetenekleri her yeni modelle artan akıllı telefonlarda her alanda daha hızlı bir deneyim vaad edecekleri söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting