Samsung yeni galaksisini sundu

Samsung, GALAXY S Advance’i artık pazara sunmuş durumda. Cep telefonlarını hayatlarının içine entegre eden bağımlılar için tasarlanmış olan GALAXY S Advance; şıklık, güç ve performans bakımında çok konuşulacağa benziyor. GALAXY S Advance Nisan ayında Türkiye ‘ de satışa sunulacağı da gelen bilgiler arasında.

 Çift çekirdek 1.0 GHz işlemcisi ve HSPA 14.4 Mbps bağlantısı sahip olan GALAXY S Advance, performans,şıklık ve bağlantı konusunda tatminkar bir yapıya sahip. Çoklu görev özelliğinin de bulunduğu GALAXY S Advance, çok görevli çalışmayı kolaylıkla gerçekleştirmek için anında tepki veren bir kullanıcı arayüzü de bulunuyor. Uygulamaların anında başlaması, kullanıcı ara yüzünün daha yumuşak olması, ekran geçişleri, daha hızlı resim işlemlerinin yapılması ve geliştirilmiş web indirme ve tarama performansı ile şimdiden dikkatleri çekmiş durumda.

GALAXY S Advance’in eğimli cam tasarımı, daha farklı bir tarz yaratmakta. Eğimli cam tasarımının ergonomik bir kullanışa sahip olması, kullanıcılar için yüzünün formuna doğal bir şekilde uyum sağlamasına teşvik ediyor. 4.0 inç Super AMOLED ekran ve 5 MP kameraya sahip S Advance, Android Gingerbread işletim sistemininde kullanılması bir diğer artı yönlerinden biri.

GALAXY S Advance akıllı cep telefonun diğer özelliklerine gelecek olursak ; Samsung’un TouchWiz kullanıcı arayüzüne sahip GALAXY S Advance, kullanıcıların Samsung Hub’larına ve ChatON servislerine sürekli bağlı kalma olanağını sunuyor. Kullanıcılar, Readers Hub, 2.3 milyon e-kitap, 3.500 dergi ve 200 gazeteye erişim sağlarken, son derece popüler Game Hub ise kataloğuna aldığı binlerce oyuna, oyun haberlerine ve oyunculardan gelen haberlere yer veriyor.

GALAXY S Advance ayrıca Find My Mobile adında bir kayıp telefon yönetim sistemi sunuyor. Bu sistemde bir telefon kaybolduğu durumda içindeki verilerin şifrelenmesi sağlanırken, kullanıcılar telefonlarını doğrudan Web üzerinden takip edebiliyor veya cihazın verilerini uzaktan silebiliyorlar.

Kaynak : Teknolog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting