Samsung`un Akıllı Saati : GEAR

Akıllı teknoloji saatler son yıllarda gelişmeye devam ediyor. Samsung`da bu teknolojiye ayak uydurmak için kolları sıvamış durumda. Biraz geç kalmış olsa da yinede yeni akıllı saatini piyasaya sunacak. Akıllı saat teknolojisinde ilk olarak Sony`in yaptığını söyleyebiliriz. Bu akıllı saat teknolojisinde geliştirdiği saatleri piyasaya sunan Sony, yeni cihazlarını da sunması bekleniyor. Ardından ise Apple, dahil oldu bu teknolojiye. Şimdi ise Samsung. İşte detaylar.

Artık teknolojinin önünü geçilemiyor. Her gün her saniye yeni şeyler üretilmeye başlandı. Bunu 2013 yılının başlarında görmek mümkündü zaten. Önümüzdeki dönemlerde de bir hayli hareket kazanacağını söyleyebiliriz. Çünkü artık akıllı telefonlarda değilde akıllı saatler pazara giriş yapacak. Bir çok firmada akıllı saat projesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. O markalardan bir tanesi de Samsung.

Samsunggear

Samsung, üzerinde çalışmış olduğu akıllı saatini 6 Eylül tarihinde bir etkinlikte tüm dünyaya sunacak. Bu etkinlikte Galaxy Note 3`ünde tanıtımı gerçekleşecek. Tabi bunların sadece bir söylentiden ibaret olduğunu da söylemek gerekiyor. Samsung, bu hamlesi ile önümüzdeki yıl satışa sunulacak olan Apple’ın iWatch akıllı saatine karşı önemli bir zaman avantajı elde etmiş ve geride bırakmış olacak.

Akıllı saatin adı ise GEAR olarak adlandırılmış. Bakalım nasıl bir özellikle gelecek yeni akıllı saat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting