Sosyal Medya Tutkunları İçin Geliştirildi

Zenfone Live, sade ve hafif dizaynı, 5,5 inç ekran büyüklüğü ve ön tarafında bulunan, hafif flaş ışığı ve 13 MP kamerası ile dikkat çekiyor. Telefon, özellikle sosyal medya tutkunları, sosyal medya platformlarında canlı yayın yapanlar ve öz çekim yapmayı sevenlere birçok olanak sunmaktadır.

Zenfone Live’ı elinize aldıktan sonra, büyük ekranı, hafif ve ince dizaynı ile hemen dikkat çekiyor. Parmak izi okuyan sensörü, ön taraftaki flaş ışığı ile öz çekim kamerası ilk etapta göze çarpıyor. Bunun yanı sıra arka tarafındaki ana kamerası ve metal dizaynı gerçekten dikkat çekici…

Asus Zenfone Live-Ekran İnceleme

Asus Zenfone Live, 5,5 inç ekranı ile, HD 1280 x 720 ekran çözünürlüğüne sahip. Kapalı ve açık alanlarda çok iyi bir başarıya sahip.

5,5 inç büyüklüğündeki ekranı, özellikle oyun severler için büyük bir fırsat. Oyun içerisindeki detayları en ufak ayrıntısına kadar görebiliyorsunuz. 2,5 boyutlu ekran tıklamalarına ise çok hızlı tepki verdiğini de söyleyelim.

 Asus Zenfone Live-Güvenlik

Güvenlik faktörü, özellikle de akıllı telefonlarda daha fazla dikkate alınmaya başlandı. Pin kodu, desenli şifreler derken, son zamanlarda parmak izi kodlayıcı sensörlerle tanıştık. Asus Zenfone Live’da da bu özellik var ve mükemmel bir şekilde çalışıyor. Zenfone Live’da sadece 0.3 saniye de parmak izi sensörü tepki veriyor. Çok sayıda parmak izi kaydedebilir ve telefonunuzu en üst düzeyde güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

Asus Zenfone Live-Teknik Özellikler

Zenfone Live, Adreno 308 GPU barındıran, 2gb RAM’e sahip ve 16 GB Depolama Alanı ve arttırılabilir hafızaya sahiptir. Yapılan Geekbench testinde ise, çift çekirdekte 1911, tek çekirdekte ise 680 puan almıştır. Daha öncede söylediğimiz üzere, Asus Zenfone Live özellikle sosyal medya ile uğraşan ve öz çekim yapmayı sevenler için büyük bir avantaj… Kamera özelliklerine değinmeden önce, akıllı telefonumuzu oyun severler için inceleyelim. Asus Zenfone Live ile Dead Trigger 2, Real Racing 3 gibi oyunları çok rahat bir şekilde oynadık. Telefonumuz oyun amacıyla üretilmiş olmasa da, Google Play’deki oyunların tamamını rahatlıkla oynanabilir.

Asus Zenfone Live-Kamera

Akıllı telefonumuzun en önemli faktörlerinden biri olan kamerasına geçelim. Asus Zenfone Live, 13 MP ve rahatsız etmeyen flaş ışığı özellikle öz çekim yapanların büyük beğenisini topluyor. Telefonumuzdaki ‘’Live’’ kelimesi, adından da anlaşılacağı gibi sosyal medya üzerinden canlı yayın yapanlar için çok eğlenceli anlar yaşanmasına sebep oluyor. Birçok keyifli çekim özellikleri ile kullanıcılara çok eğlenceli anlar yaşatmaktadır.

Asus Zenfone Live’in arka tarafında yine 13 MP flaşlı kamerası ve birçok çekim özellikleri mevcut. Bunlardan bazıları portre, panorama ve süper çözünürlük…

Asus Zenfone Live-Batarya

Asus Zenfone Live, çıkarılamaz ve 3000 mAh pil bulunmaktadır. Bu sayede telefonunuzu 2 gün şarj etmeden kullanabilirsiniz. Bunun dışında telefon ayarlarında birçok batarya kullanım seçenekleri mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting