Twitch Canlı Yayınında Cinsel Organı Gözüktü

Canlı yayınların yapıldığı ve dünya çapında milyonlarca üyesi olan Twitch de, skandal bir olay daha meydana geldi.

Sık sık yaptığı canlı oyun yayınları ile fenomen olan, ‘’LegendaryLea’’ rumuzlu, 25 yaşındaki Lea May sürekli yaptığı gibi, haftalık yapacağı programın reklamını sosyal medya üzerinden duyurdu. Oynadığı bir oyunda, ufak bir kaza yaşadığını ve ayak bileğinin sakatlandığını duyurdu. Bu sakatlıktan dolayı, değişik bir pozisyonda oynayacağını belirttikten sonra, canlı yayında oturmaya çalışırken cinsel organı gözüktü.

Bu olaydan sonra binlerce olumlu veya olumsuz yorum alan Lea May, yaşanan bu talihsizliğin tamamen istem dışı gerçekleştiğini belirtip, özür diledi. Bu mesajını yayınladıktan kısa bir süre sonra tekrar paylaşım yapan genç oyuncu, Twitch üyeliğinin dondurulduğunu ve 1 aylık yayın yasağı aldığını belirtti. Twitch’den aldığı yayın yasağı süresince, yayınlarının Periscope isimli başka bir platformdan sürdüreceğini belirtti.

Twitch’de Daha Öncede Skandallar Yaşanmıştı

 Lea May’ın yaşadığı bu olay ilk değil. Twitch de daha önce de sayısız skandallar yaşanmıştı. Tabiki bu skandalların bir çoğu takipçi sayısını arttırmak ve dikkat çekmek için yapılıyor. Bu hareketlerin sonunda geçici veya kalıcı olarak uzaklaştırma cezaları alıyorlar.

Bu defa gerçekleşen olay, gerçekten rezaletti. Yaptığı yayınlarla, ülkesinde fenomen olan xpegasas nickli yayıncı, yayını tamamladıktan sonra mikrofonunu açık unuttu.

Canlı yayını bitirdikten sonra, kız arkadaşı ile cinsel ilişkiye giren xpegasas, mikrofonun açık olduğunu unuttu. Aşağı yukarı 1 dakikalık süre zarfınca xpegasas ile kız arkadaşının seslerini dinleyen takipçileri şok oldu. Daha sonra xpegasas’ın tanıdıklarının uyarması sonucu, mikrofonu hemen kapatan yayıncı,ceza almaktan kurtulamadı.

Twitch tarafından yapılan açıklama da xpegasas ve yayın yaptığın kanalın, süresiz olarak kapatıldığı duyuruldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting