WeChat Üyelik Sayısını Katladı

Akıllı telefonların vazgeçilmezleri arasında alıyor artık uygulamalar. Hem hayatı kolaylaştırıyor hemde kolaylık sağlıyor. Anında mesajlaşma uygulamalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan WeChat uygulaması da bunlardan bir tanesi. Özellikle internet bağlantılı mesajlaşma uygulamaları operatörlere büyük bir sıkıntı yaratıyor. Yakın bir zamanda piyasaya çıkan WeChat isimli mobil uygulama aldığı başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Reklam çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren uygulama şuanda rekora koşuyor.

Mobil uygulama pazarında başarılı olmak finans ve gerçekten sıra dışı şeyler yaparak ayakta kalabiliyorsunuz. En çok kullanılan 5 uygulama arasında girmeyi şimdiden başaran WeChat, kullanıcı sayısını iki kat oranında arttırarak 100 milyonluk barajı aşarak büyük bir rekora imza attılar. Şuanda en çok indirilen ücretsiz uygulamalarda da görebildiğimiz WeChat’i herkes kullanabiliyor. Özellikle bakıldığında Asya’da büyük ilgi görüyor bu uygulama. Öte yandan rakiplerini sollamaya bile geçti. Hong Kong, Hindistan, Endonezya ve Malezya’da en popüler sosyal mesajlaşma uygulaması olmayı da başarmış durumda.

Wechat

WeChat’in yapımcısı Tencent’in Uluslararası İş Grubu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Poshu Yeung yaptıkları açıklamada ‘‘ 100 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmamız büyük bir başarı ve bu başarı da bizlere yardımcı olanlara teşekkürü borç biliriz.’’ dedi.

Bu başarıyı sürdürmelerini umut ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting