Youtube Mesajlaşma Özelliği

Video platformu olan ve dünyanın en çok rağbet gören şirketi olan Youtube kullanıcılarına sürekli yeni yeni müjdeler sunuyor. Bu müjdelerden birisi geçtiğimiz sene içerisinde duyurulan Red özelliğiydi. Bu özellik ile artık mobil uygulamalarda arka planda da Youtube çalışabiliyor.

Snoop 360 Vision özelliği de yine yakın zamanda Youtube tarafından duyurulmuştu. Bu özellikte bütün videoları artık 360 derece olarak izleyebileceğiz. Bu gerçekten mükemmel bir şey! Youtube bütün bu yeniliklerine yeni bir yenilik daha eklemeye hazırlanıyor. Youtube mobil uygulamalarda mesajlaşma özelliğini aktif etmek için düğmeye bastı.

Youtube üzerinden bilindiği üzere özel mesajlaşma olmuyordu. Youtube bu konuda düğmeye bastı ve yakın bir zamanda mobil uygulamada kullanıcılar birbiriyle mesajlaşabilecek. Uygulamanın ne zaman güncelleneceği ve yeni özelliklerin ekleneceği konusunda net bir bilgi yok henüz fakat fazla uzun sürmeden geleceği tahmin ediliyor.

Youtube RED özelliği Türkiye’de kullanılamıyordu bildiğiniz üzere. Fakat yeni gelen mesajlaşma özelliği Türkiye dâhil dünyanın birçok ülkesinde kullanılabilir olacak. Sizlerde dilerseniz bu sayede ister arkadaşlarınız ile isterseniz aboneleriniz ile isterseniz de sevdiğiniz kanalların sahipleri ile mesajlaşabileceksiniz. Şu anlık sadece mobil uygulama için geçerli olan mesajlaşma özelliği önümüzdeki zamanlarda tüm tarayıcı ve cihazlarda da kullanılabilir olacak. Sizler yeni Youtube özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu özellik bize ne gibi avantajlar ve yenilikler sağlayabilir? Lütfen görüşleriniz bildirin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting