Youtube Para Kazanma Nasıl Aktif Edilir?

Youtube bildiğiniz üzere dünyanın en büyük video paylaşım platformu. 2006 yılında kurulan Youtube, dünyanın en çok girilen ilk 4 sitelerinden birisi olmayı başarmış durumda. Popüler video paylaşım platformunda aynı zamanda para da kazanabiliyorsunuz. 2010 yılında para kazanma faaliyetini aktif eden Youtube, milyonlarca para kazandırırken bir yandan da milyonlarca para kazanıyor.

Peki Youtube para kazanma nasıl oluyor? Youtube üzerinden para kazanmanız için öncelikle bir kanalınız olması gerektiğini bilmelisiniz. Eskiden Youtube kanal aç sonra video yükle hemen para kazanmaya başla idi ama durum artık değişti. Youtube artık kriter getirdi ve o kriterlerin başında 1.000 Abone ve 4.000 Saat izlenme istiyor. Bu aşamaları atlatırsanız videolarınızdan paralar kazanabilirsiniz. Aksi halde para kazanmanız maalesef imkansız.

Peki Youtube 1000 Abone ve 4000 Saat nasıl yapacağız? 

YouTube’da özgün bir kanal açacaksınız ve videolarınızda telif olmayacak. Tamamen organik olmanız gerekiyor. Eğer organik olmaz iseniz problem olabilir. Bu da sizin para kazanamamanız anlamına gelir. Bu yüzdendir ki; videolarınızı özgün ve kaliteli tutun. Sonra başvuru yapın zaten size bir müddet bekleme süresi verecekler. Bu canınızı sıkabilir fakat beklemek zorundayız. Eski hesaplarınız var ise onlarla da kazanabilirsiniz. Bunu da unutmamanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting