ZTE’den Kamerasız Akıllı Telefon Modeli Geliyor

Mobil cihaz sektöründe özellikle Çin pazarının zirvesinde olan ve dünya genelinde de yavaş yavaş yükselen markalardan biri olan ZTE, son dönemlerde farklı ve iddialı telefonlarıyla gündeme geliyor.

Ancak ZTE’nin TENAA kayıtlarından ortaya çıkan yeni telefonu, oldukça konuşulacağa benziyor. Normalde mobil cihazlar sahip oldukları özellikler ile gündeme gelir, konuşulur. Fakat ZTE’nin yeni telefonu, bu sefer olmayan özelliği ile gündeme gelecek; kamera yok.

TENAA kayıtlarında ortaya çıkan S3003 model numaralı telefon ince, metal bir kasaya sahip. Telefonda bulunan özellikleri ele alacak olursak; 5-inç 720p ekran, quad-core 1.5GHz işlemci, 1GB RAM ve 8GB sabit depolama alanı.

ZTE_camere-less-smartphone_TENAA_S3003_092015_1

ZTE_camere-less-smartphone_TENAA_S3003_092015_4

TD-LTE bağlantı sistemlerine bakıldığı zaman telefonun dünya genelinde satışa sunulmasını pek beklemiyoruz çünkü telefonda çoğu ülkede olan standartlara sahip bir bağlantı sistemi bulunmuyor. ZTE’nin böyle bir telefonu ne amaçla yaptığı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak önümüzdeki günlerde kamerasız bu cihaz hakkında daha detaylı bilgiler gelecektir.

 

Kaynak : Webtekno

1 yorum

  1. sertac dedi ki:

    Hep aklıma gelirdi adamlar bizden önce dusunmus helal bence gayet mantıklı şahsen ben kamreayı cok az kullanan biriyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting