1080p Çözünürlükte Panasonic Akıllı Telefon

Akıllı telefon teknolojisine ayak uydurmaya çalışan Panasonic, yeni cihaz üzerinde çalışıyor. 2013 yılında sıkça göreceğimiz 1080p çözünürlükte ki telefonlara önem veren Panasonic, son cihazını piyasaya tanıttı. Akıllı telefonlar için 1080p çözünürlüğün, 2013 yılında standart hale gelmesi ve bunun yanı sıra daha şık tasarımların kullanıcılarla buluşması bekleniyor. HTC’nin bu yıl içerisinde satışa sunmuş olduğu J Butterfly modelinden sonra, diğer firmaların da 5″ ekran ve 1080p çözünürlük kullanan telefon çalışmalarında olduğu söylenmekte.

Genel olarak bu çözünürlük üzerinde çalışan firmalar arasında Samsung, LG , Sony, Huawei ve ZTE yer alıyor. Söylentilere göre 1080p çözünürlük kullanacak firmalar arasına Panasonic de katılacak gibi.

Sunucu kayıtlarından alınan bilgiler de Panasonic’in 2013 yılında farklı tasarımlar ile ve 1080p çözünürlüklü ekranlar ile karşımıza geleceği ortaya çıkıyor. Aynı zamanda P-02E model numarasına bir akıllı telefon çalışmasında olduğu da sızıntıların arasında yer alıyor. 1920’ye 1080 çözünürlüğe sahip olacak telefonun Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi alması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting