2013’ün En İyi Android Telefonları

Hepinizin bildiği gibi Samsung Galaxy S4’ün tanıtılmasına çok az bir zaman kaldı. Bizde bu yılın ilk çeyreği için android işletim sistemine sahip en iyi 5 akıllı telefonu sizlere sunmak istedik.

Listemizin başında Samsung’un amiral gemisi ve listelerin her zaman başında olan Samsung Galaxy S3 var.

galaxy s3

Galaxy S3 dört çekirdekli işlemcisi, android 4.1.2 işletim sistemiyle göz kamaştırıyor.

İkinci Sırada: Samsung Galaxy Note 2 Var:

galaxy-note

Samsung Galaxy Note 2 5.5 inç büyüklüğünde, android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon. Galaxy Note 2, S Pen adı verilen kalemi ile grafik tasarımcılarının ilgisini de çekmiş durumda. ÇEşitli sebeplerden dolayı Galaxy S3 kadar rağbet görmese de hatrı sayılır bir satış rakamına ulaşmış durumda.

Sony Xperia Z:

xperia-z-su-altı

Sony Xperia Z, su geçirmemesiyle dikkatleri üzerine çekti. Özellikleri bakımından Samsung Galaxy S3’e kafa tutamasa da suya ve darbelere karşı dayanıklılığıyla tanınıyor.

HTC One:

htc-one-10

HTC’nin en iyi telefonlarından birisi olan HTC one bu yıl tanıtıldı. En büyük ve dikkat çeken özelliği ultrapiksellere sahip kamerası oldu. HTC fanları tarafından oldukça beğenilen HTC One güzel bir başarı yakaladı.

LG Nexus 4:

lg-nexus-4

Android 4.2 işletim sistemine sahip olan bu akıllı telefon Google ve LG tarafından üretildi. LG Neus 4 dört çekirdekli bir işlemciye, şık bir arayüze ve mükemmel kamera özelliklerine sahip. Google ve LG’nin ortaklaşa geliştirdiği bu akıllı telefon android fanları tarafından ilgiyle karşılandı.

5. Sırada Motorola Droid Razr Maxx HD :

motorola-razr-maxx

Motorola ve Google birleştikten sonra android için güzel adımlar atılmış oldu. Motorola Droid Razr Maxx HD uzun batarya performansı ve şık arayüzüyle dikkatleri kendisine çekiyor.

4.7 inçlik bir ekranı olan Droid Razr Max HD 15 saatten fazla kullanım imkanı veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting