Akıllı Cihaz Konseptinin Yeni Ürünü Acer’ dan

Akıllı cihaz piyasasında uzun süredir beklenen Acer, Tayvan’ daki Computex fuarında yeni ürünlerini kullanıcıların hizmetine sundu. 5.7 inçlik ekrana sahip yeni Liquid 51 isimli akıllı telefon, bir tablet ile akıllı telefon birleşimi.

Galaxy Note ile ilk kez kullanıcıların hizmetine sunularak büyük beğeni toplayan büyük ekranlı akıllı telefonlar konseptinde, Liquid 51 isimli modeli ile adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Andriod işletim sistemli olan Liquid 51, 720p çözünürlüğe sahip olan Acer’ ın ilk modeli oldu. Dört çekirdekli 1,5 mhz Mediatek işlemciye sahip telefon,  Andriod 4,2 işletim sistemiyle çalışıyor.

Acer Liquid S1

Liquid 51 ilk olarak Asya ve Avrupa ülkelerinde kullanıcıların hizmetine sunulacak. Çift sim karta sahip olacağı duyurulan akıllı telefon, 1 gb bellek olanağı sunuyor. Acer Liquid51 microSD kart kullanarak 32 GB. A kadar arttırabileceğiniz 8 Gb’ lık bir dahili belleğe sahip.

Henüz farklı bir Acer  arayüzü olduğu duyurulmayan Acer Liquid 51, bu yılın üçüncü çeyreğinde 349 Euro’ luk satış fiyatıyla Avrupa’ lı ve Asya’ lı kullanıcıların hizmetine sunulacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting