Altın Renkli iPhone 5s Görüntüleri Ortaya Çıktı

Herkes şu soruyu merak ediyor akıllı telefon dünyasında. Apple iPhone 5s ne zaman çıkacak? Bu sorunun cevabını kimse net bilmiyor ancak analistler önümüzde ki ay sonu çıkacağını söylüyorlar. Apple bilindiği gibi her yıl bir tane akıllı telefon modeli çıkartıyor. iPhone 5s’e dair söylentiler ve sızıntılar her daim gelmeye devam ediyor. Bugün ise yeni bir sızıntı ve görüntü geldi. Bunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Analistler iPhone 5S, piyasaya sürüldüğünde altın rengi modeli ile de raflarda yerini alacağını söylüyorlar. İşte detaylar.

iPhone 5S, ne zaman çıkacak dedikoduları halen devam ediyor. Birden fazla yüzlerce sızıntı haberi geldi ama ortada henüz net tarih ve nasıl olacağına dair görüntüler mevcut değil Apple’ın son akıllı telefonu. Apple resmen açıklayana kadar bunların hiç biri doğru bilgi değil aslında ancak renk konusunda böyle bir haber daha önce hiç karşımıza çıkmamıştı. Şimdiye dek blogumuzda da bir çok kez haberini yapmıştık. En son kasa vs sızıntıları ortaya çıkmıştı. Ama şimdi ki sızıntı haberi ise çok farklı.

Analistler iPhone 5s’in altın renklisinin piyasaya çıkacağını söylüyorlar. iPhone 5S 128GB depolama alanına sahip olması da bekleniyor imiş. Fransız web sitesi MacBoutic ise yeni bir iddia ortaya attı. Altın renkli iPhone 5S kasasının görüntüsünü internet alemine paylaşarak acaba altın renkli iPhone 5S’de mi aynı anda piyasaya sunulacak sorusunu akıllara getirdi.

iphone-5s-altin-renk

Görüntünün iPhone 5S’e ait olup olmadığı henüz bilinmiyor. Net bir şey henüz ortada yok. Sadece sızıntı. Apple’ın iPhone 5S’i tanıtana kadar hiç bir habere inanmamak en mantıklısı ancak şöyle de bir durum var ki sızıntı haberlerinin %60’lık kısımının doğruluğu göz ardı edilmemeli. 10 Eylül’de ki Apple’ın etkinliğinde hep birlikte göreceğiz bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting