Android 4.3 Güncellemesi Alacak Sony Akıllı Telefonlar

Sony, yeni güncellemesini açıkladı. Android 4.3 güncellemesi ile iyileştirmeye giden Sony, buna göre hangi cihazlara bu yüklemeyi verecek inceleyeceğiz. Sony’in güncelleme politikasını bende aşırı derecede eleştiriyorum. Çünkü eski telefonlara güncelleme vermemesi benimde sinirimi bozuyor. Malesef eski telefon derken 2012 ve öncesi akıllı telefonlardan bahsediyorum. Android 4.3 güncellemesinde de yine bazı telefonlara kesik atmış durumda Sony. Böyle giderse yeni alacağım cihazın Apple veya Samsung olacağı tehditini de buradan duyurmak isterim sayın Sony yetkilileri. Neyse efenim. Şimdi Android 4.3 Güncellemesi Alacak Sony Telefonları sizlere duyurmak istiyorum.

 Google yeni geliştirdiği Android 4.3 güncelleştirmesini tüm firmalara dağıttı. Android 4.3 güncelleştirmesinin ardından yeni Android’li cihazlar da bu vesile ile tanıtılmış oldu. Samsung gibi akıllı telefon marketinde iyi bir yere sahip üreticiler de bir an önce güncelleme hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Samsung Galaxy S4, Nexus 4 ve Nexus 7 gibi cihazların en kısa sürede Android 4.3’ü kullanacak cihazlar olduğunu söyleyelim. Özellikle Google’ın kendi cihazlarında safkan Android kullanmanın tadı bir başka oluyor. Samsung bu konuda en bonkör firma bana göre. Sony bu güncellemeler konusunda malesef yetersiz kalıyor. Benim Xperia Neo cihazım hala en son güncellemeyi malesef alamadı. Buradan yetkililer benim sesimi duysun! Yoksa haberinizi yapmam diyemem yine yaparım.

sony-android

Şimdi Sony, yeni cihazlara güncelleme verecek mi ona bakalım. Sony firması’da Google’ın son güncelleştirmesini çıkarmasının ardından hemen Android telefonlarına güncelleme müjdesini verdi. Jelly Bean alacak olan modeller; başta amiral gemi Xperia Z, Xperia ZL, ZR, SP ve Xperia Z Ultra olarak sıralanmış durumda. Aynı zamanda Xperia Tablet Z’den ilk alacak tabletlerden.

Xperia serisinden hala Android 4.1 kullanan cihazlarda var. Birisi de benim malesef. Sony bu son sürümle değişiklik yaparak durumdan ders almıştır herhalde. Dağıtımların da hızlı yapılması Sony’nin markette hiç bir engelinin kalmadığının göstergesi oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting