• Ana Safya
  • Telefon
  • Apple iPhone 5s’in Yeni Görüntüleri Göz Kamaştırıyor

Apple iPhone 5s’in Yeni Görüntüleri Göz Kamaştırıyor

Apple, 2013 yılında pek bir sessizdi. Sızıntı haberleri ile yetinebildik bu yıl Apple şirketinin ürünlerini. Duyma fırsatımız pek olmasa da yeni yeni görseller ortaya çıkıyor. Bu yılın en çok konuşulan olaylarından birisi ise Samsung’un Galaxy serisi ile yakaladığı başarıyı Apple’ın ne cevap vereceği. Herkes merak ediyor ve Apple halen sessizliği koruyor. Samsung ve Apple kapışması tüm hızıyla sürerken Apple, yeni cihazlarını biran önce çıkartmak için harekete geçmiş durumda. Eylül ayında ilk olarak tanıtılması beklenen Apple’ın son amiral gemisi iPhone 5S’in yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Apple, iPhone 5S’de biraz gecikmişe benziyor. Çünkü liderliğini Samsung’a kaptırdıktan sonra acele etmedi ve hala beklemekte. Sızıntı haberlerinin çokça olduğu yer Japonya’da bir internet adresi Apple iPhone 5S‘in yeni görüntülerini internet ortamına koymuş durumda. Bizlerde hemen bilgilendirmek istedik sizlere. iPhone 5S’in görüntülerine baktığımızda gerçekten çok farklı bir şekilde geleceğini görebiliyoruz. Şık tasarımı yine ince çizgileri ile perçinleyerek sunacak olan Apple, Samsung ile bu yarışta halen daha devrilmediğini gösterecek.

iphone-5s

Akıllı telefon dünyasında ki kızışma son sürat sürmeye devam ediyor. Samsung’da Galaxy serisi ile bir çok telefon tanıttı. Apple ise bu durumdan çok uzakta idi ancak görünüşe göre iPhone 5s bir devrim olacak. Tüm internet bloglarında böyle konuşulsa da hep birlikte 12 Eylül’de düzenlenecek olan Apple’ın etkinliğinde göreceğiz. Ardından ise iPhone 5s’in çıkış tarihi 20 Eylül olarak konuşulmakta deyip sizleri iPhone 5S’in yeni görüntüleri ile baş başa bırakalım.

iphone5s3

iphone-5s-new

iphone5s-new-2

2 yorum

  1. Uluda dedi ki:

    Görünüm olarak yine bir fark yok ama adamlar satıyor bu da ilginç 🙂

  2. ilan ver dedi ki:

    Ekran piyasaya yeni giren diğer modellere göre oldukça küçük. Görünüm fena değil ama marka sattırıyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting