• Ana Safya
  • Telefon
  • Apple Şirlketi’nin Yeni iPhone ve iPad’i 6 Eylül de Satışa Sunması Bekleniyor

Apple Şirlketi’nin Yeni iPhone ve iPad’i 6 Eylül de Satışa Sunması Bekleniyor

Dünyanın tartışmasız en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Amerikan Apple Firması son olarak çıkardığı iPhone 5 ten sonra çok ciddi şekilde eleştirilmişti. iPhone 5 in,iPhone 4S ten ekran boyutu dışında neredeyse hiç denilebilecek kadar az yenilikle satışa sunması sonucunda çok ciddi eleştirilere maruz kalmıştı. Hatta Koreli teknoloji devi Samsung un aynı dönemlerde satışa sunduğu Samsung Galaxy Note II ve Samsung Galaxy S3 modelleriyle baş edemez hale gelmişti.

Apple Şirketi yeni iPhone ile beraber hem bu hayal kırıklığını unutturmayı, hem de Samsung un son olarak piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy S4 ü gölgede bırakmayı planlıyor. Eğer sizler de birer iPhone takipçisiyseniz ( yeni iPhone ların ne zaman çıkacağını, hangi yeni özelliklere sahip olduklarını ve ne gibi değişiklerle piyasaya sunulacağını takip eden kullanıcılar) 6 Eylül olarak belirtilen bu özel tarihi ajandanıza kaydetmek isteyebilirsiniz. Zaten Temmuz ayını sonuna geldiğimizi düşünürsek Eylül ayı hem yeni özellikli iPhone ları ve iPad leri, hem de bütçe dostu olması planlanan iPhone Lite ları tanıtmak için harika bir zamanlama olacak.

iPhone-5S

Peki neden Apple bu ürünlerin satışa sunumunu Eylül ayında yapacak??? Çünkü Eylül ayı Apple Şirketi’nin geleneksel olarak yeni ürünlerini dünyaya tanıttığı zaman. Zaten Apple Şirketi nin CIO su Tim Cook a göre de Apple ın yeni ürünleri Eylül ayını da kapsayan son bahar aylarında piyasaya sürülecek. Peki yeni iPad lerde bu geleneksel tarihte mi piyasaya sürülecek yada 6 Eylül tarihin bir daha tekerrür ettiği tarihi bir gün mü olacak? Bu soruların cevaplarını çok kısa bir zaman içinde görmüş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting