Apple’ın Lansman Tarihi Netleşiyor

Teknoloji devi Apple, çıkardığı ürünler ile bir çok kişinin beğenisini kazanmış durumda. 2013 yılında da çıkardığı bir çok ürün kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yeni çıkaracağı ürünler ise şimdiden merak ediliyor. Her dönem olduğu gibi bu 2013 yılının 2.çeyreğinde başarılara koşmak isteyen Apple, yapacağı ilk lansmanı ise merak ediliyordu. Apple’ın gerçekleştireceği 2013 yılının lansman tarihi ise yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı.

Apple’ın ürünleri arasında en çok merak edilen tabi ki 2013 yılının başından beri konuşulan iPhone 5s. Apple, yeni çıkaracağı ürünler hakkında pek fazla bilgi vermiyor. Hatta sızıntı haberlerinin çıkmaması bile şirketin ne kadar sıkı bir yönetim ile çalışıldığını bizlere gösteriyor. Ancak yapacağı lansmana dair söylentiler geldi bugün. Apple firmasının yakın olduğu iddia edilen bir Alman menşeeli sitede firmaya ait ilk lansman tarihi 6 Eylül olarak yazıldı. Apple tabi bu iddiaları yalanladı. Ancak gelen sızıntı bilgileri bu yönde. Hatta Apple, bu lansmanında iPhone 5s modelini tanıtacağı söyleniyor. iPhone 5S modeli uzun süredir konuşulan uygun fiyatlı iPhone Lite ve 6. nesil bir iPad modeli de tüketici ile buluşacak.

iPhone-5S

iPhone 5S’in bu kadar geç gelmesinin sebepleri arasında ise parmak izi okuyucudan kaynaklandığı söyleniyor. iPhone 5S’in bu nedenle satışa sunulacağı günün gecikebileceğini de ekleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting