Blackberry 9720 İngiltere’ye Geldi

Blackberry akıllı telefon dünyasının sessiz sedasız şirketlerinden. Bir çıktım mı tam çıkıyor. Değişim rüzgarları eşliğinde piyasaya tekrardan değişik modeller ile karşımıza çıkan şirket yeni modelini İngiltere’de satışa sundu. Yeni işletim sistemi ile 2013 yılında başarılara koşmak isteyen şirket, Blackberry 10 işletim sistemli yeni akıllı telefon modelleri Blackberry Z10, Blackberry Q10 ve Blackberry Q5‘i satışa sunmuştu. Firma geçtiğimiz günlerde bu sefer de Blackberry 9720 adında ki Blackberry 7.1 üzerinde çalışan akıllı telefonunu duyurmuş idi.

Blackberry 9720 modeli şuanda satışa sunulmuş durumda. Avrupa ve diğer ülkeler için bir kaç hafta içerisinde satışa çıkacağı haberleri gelmişti geçtiğimiz günlerde. Yeni gelen bilgilere bakılacak olursa Blackberry 9720 İngiltere‘de satışa sunuldu. Perakende satıcılardan Unlocked Phones, Blackberry 9720‘yi sim kilitsiz olarak 179.98£ fiyat etiketi ile satışa çıkarmış durumda. Aynı zamanda ExpanSys‘de satışa sunuldu.

blackberry-97201

Blackberry 9720‘nin teknik özelliklerine şöyle bir göz atacak olursak, yeni akıllı telefon 2.8 inç büyüklüğünde ve 480×360 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 806Mhz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci içeren ve yonga setinden güç alacak olan akıllı telefon 512MB sistem belleği yanı sıra 512MB dahili veri kapasitesi de sunmakta.

Bunların yanı sıra 5MP arka kameraya sahip cihaz satışta. Türkiye’ye gelir mi bilinmez ama gelirse büyük olay olur 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting