Dünyanın En İnce Telefonuna Ait Görüntüler Geldi

Daha önce sizlere Huawe’nin duyuracağı ve dünyanın ilk en ince telefonu olma özelliğini taşıyan telefonu hakkında bilgilere yer vermiştik. Bu bilgilerde birde görüntü sızdırılmıştı. Huawei akıllı telefon dünyasında adından sıkça söz ettirmek amacıyla diğer akıllı telefonlardan farklı bir konsept ile yeni bir telefon duyurusu gerçekleştirecekti. 10 Haziran günü Huawei yeni akıllı telefonu P6 için bir teaser ve fotoğraf ile dünyanın en ince telefonunu duyurmuştu. Huawei şimdi önümüzdeki hafta yani 18 Haziranda düzenleyeceği resmi lansman öncesinde iki teaser ve fotoğraf daha yayınlayarak tüm merakları giderdi.

Söylentilere bakılacak olrsau Huawei Ascend P2’nin, 4.7 inç HD ekranı 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Dört çekirdekli işlemci ile güçlendirilmiş cihazın 1.5 GHz saat hızında olması da beklentiler arasına girmiş durumda. 4 çekirdekli Hisilicon K3V2 yonga seti bulunduracağı iddiaları yine gündemde. 2GB RAM’in yanı sıra 8mp çözünürlüklü arka ve 2mp çözünürlüklü ön kamera’da cihazda bulunan diğer özellikler arasında yer almakta. 32GB dahili depolama birimi’nin yanı sıra 6.18mm kalınlık, microSD kart desteği, Android 4.1.2 Jelly Bean gibi özelliklerde barınıyor cihazda. Bunlara ek olarak Wi-fi, GPS ve Bluetooth 4.0 gibi özellikler unutulmamış.


huawei-ascend-p62

Huawei Ascend P6’nın başka özellikleride sızdırılmış durumda. Özellikle video görüşmeler için 2 megapiksel ön kamera’nın bulunması cihaza ayrı bir hava katıyor.

huawe-ascend-p61

Peki Huawei Ascend P6‘ın fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting