Galaxy S4 Gelecek mi ? Samsung Galaxy S4 Hakkında Herşey

Samsung‘un amiral gemisi S3 2012 yılında piyasaya çıkmıştı. Çıktığı andan itibaren tüm dünyada dikkatleri üzerine çektiğini söylemek mümkün. Yapılan araştırmalarda ve Samsung’un raporlarında yer alan bilgi de Samsung, Galaxy S3‘ü çıkarttıktan sonra kar oranı %91 olarak artmış. Bu da ne kadar mükemmel bir akıllı telefon olduğunu bizlere gösteriyor. Şimdi gelelim Galaxy S4 hakkında bilgilere. Bu sıralar çıkan sızıntı haberlerinde Galaxy S4 ‘ ün Ocak ayında tanıtılacağı yönünde. Haberler henüz netlik kazanmış durumda değil ama Ocak’ta yapılacak CES 2013 Fuarın’da Galaxy S4 ile tanışmak mümkün olabilir. 

Samsung Galaxy S4 Çıkış Tarihi:

Samsung Galaxy S4 ‘ e ilişkin haberlere baktığımızda çıkış tarihinin 2013 yılının ortalarında veya Mayıs ayı civarında olacağını söyleyebiliriz. Galaxy S3 ‘ ün bu kadar tutulmasından sonra Galaxy S4’ün nasıl bir şey olacağı merak konusu.

Samsung Galaxy S4 Tanıtımı Özellikleri

Bir Kore gazetesiyle konuşan Samsung yetkilisinin şirketin 441 PPI‘lik çok ince HD Super AMOLED ekranlı (1920×1080) bir telefon tanıtacağını söylediği iddia ediliyor. Galaxy S4′ün 4.99 inç’lik bir ekranla Sony, HTC gibi rakiplerinin önüne çıkmaya çalışacağı söyleniyor.

Project J” kod adını taşıyan Galaxy S4′ün 5 inç’lik 1080p ekrana, 2GB RAM’e ve 13MP arka yüz kamerasına sahip olacağı söylentiler arasında.

Samsung Galaxy S4 Fiyatı

Samsung Galaxy S4 ‘ ün fiyatı hakkında henüz herhangi bir açıklama gelmemesi karşın yine S3 ‘ ün fiyatına eş değer fiyat olacağı da yine bilgiler dahilinde.

Bakalım önümüzdeki CES 2013 Fuarı bizlere neler gösterecek. Hep birlikte takip edeceğiz.

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting