HTC One Kırmızı ve Mavi Renkleri ile Gelecek!

Dünyanın lider telefon üreticileri arasında olan HTC, yeni akıllı telefonu olan HTC One‘ı geçtiğimiz Şubat ayında tanıtmıştı. Bu süreçte biraz sıkıntılı günler geçiren HTC, tedarik noktasında yaşadığı sıkıntılar sebebi ile bir ay HTC One‘ı ertelemişti. Şu anda elde etmiş olduğu 5 milyon satış rakamı ile şirket cephesinde yüzler gülüyor. Ancak daha da fazla satış olmasını isteyen yöneticiler ellerinden geleni yapıyor.

HTC One satışa sunulduğunda ilk olarak gümüş ve siyah renk seçenekleriyle kullanıcılara sunulmuştu. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda yeni renk seçenekleri gelecek iddiaları gündeme geldi bugünlerde. İlk aşamada sunulmuş olan gümüş ve siyah renk seçenekleri kullanıcıları tatmin etmemiş olacak ki telefona yeni renk seçenekleri dahil edilmekte. HTC One’ın siyah ve gümüş renklisini beğenmedi iseniz mavi ve kırmızı renkte gelecek olan yeni HTC One’lar ilginizi çekecektir muhakkak.

HTC_One_Red

HTC One’ın yeni renk seçenekleri arasında olan mavi ve kırmızı renkler yaz döneminde satışa sunulacağı bildiriliyor. 32GB’lık kırmızı renk seçeneği 504 £’lik fiyatı ile gelecek. Bu fiyat ise İngiliz perakende şirketi tarafından belirlenmişti. Kullanıcılara sunulan farklı renk seçenekleri pazar payında kendine yer edinmek için müthiş bir pazarlama stratejisi. Bunu iyi kullanan HTC yeni renkleri ile oldukça başarılı olacağa benziyor. Samsung şirketi’de bu renk olayına el atmış durumda. Galaxy Note II ve Galaxy S III’de birçok renk seçeneği ile önümüzde ki aylarda gelecek olan yeni cihazlar bakalım ne kadar tutulacak. Galaxy S4’te de benzer bir hamle görebiliriz.

htc-one-blue

Yeni HTC One’ların renklendirilmesi oldukça iyi bir haber. Yaz döneminde canlılık getireceğini söyleyelim. Telefona şu dönemlerde oldukça yoğun bir talep olduğu haberleride geliyor. Tayvanlı üretici talebi karşılamak adına üretim kapasitesinin iki katına çıkarmış durumda. Stok Android ile çalışan versiyonu da tanıtılan telefonun, yeni modelleri de yolda olduğunu söylemek mümkün. Daha küçük ekranlı mini ve daha büyük ekranlı T6 (Mega) modelinin ilerleyen haftalarda tanıtılacağı iddiaları gündemde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting