HTC One SV Tanıtıldı

Akıllı telefon piyasasında sessiz sessiz ilerleyen HTC 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde yeni akıllı cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de haberi yapılan ve medyada sıkça duymuş olduğumuz HTC One SV resmen bugün tanıtıldı. HTC One SV ‘ nin resmen tanıtılması ile birlikte akla ilk soru Türkiye’ye gelecek mi oluyor haliyle. Türkiye’de pek piyasası bulunmasa da HTC ‘ nin bu yeni akıllı telefonu Türkiye’ye de gelecek. İşte detaylar 

HTC One SV, İngiltere için geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Bugün ise HTC tarafından gönderilen basın bülteninde, HTC One SV’nin Türk kullanıcılara da geleceği duyuruldu. HTC One SV‘nin şuan için fiyatı belli değil ancak çıkış tarihine ilişkin bilgi verelim hemen. HTC One SV ‘nin çıkış tarihi 2013 yılı olarak duyuruda yer alıyor. Telefon hakkında daha detaylı bilgilere basın bülteninden bakıyoruz.

Mobil dünyada tasarım lideri olan HTC, yeni akıllı telefonu HTC One SV ‘ yi sizlerle buluşturuyor. Yeni bir model olan One SV muhteşem kamera ve stüdyo kalitesinde ses sizleri bekliyor. Android™ ICS üzerinde HTC Sense™ 4 ile çalıştırılacak olan bu yeni ürün  hızlı yaşam tarzına alışık olanlar için tasarlanmıştır.

HTC One SV ‘ nin özelliklerinden söz edecek olursak ;

1,2 GHz Qualcomm Snapdragon S4 çift çekirdekli işlemcisi ile yüksek bir performans telefonu olarak adlandırabiliriz. Aynı zamanda yüksek kalitede video aktarma özelliğinin olması da diğer akıllı telefonlardan farklı kılacak. Oyun oynarken sorunsuz çoklu görev özelliklerini de içinde barındırıyor.

Panoramik ve 1080p HD video kayıt özelliği de çok konuşulacak gibi. 5 megapiksel f/2,0 arka aydınlatma sensörü de arka kamerada bulunuyor. 1,6 megapiksel f/2,2 yine arka aydınlatma sensörlü ön kamera ile tamamlanıyor.

Bu yep yeni akıllı ürün Aralık itibari ile Avrupa’nın yanı sıra Orta Doğu ve Afrika bölgesinde satışa sunuldu. HTC One SV, 2013 itibariyle Türkiye’de de satışa sunulacağı haberini de vererek ilerleyen günlerde sizlere daha açıklayıcı bilgiler vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting