• Ana Safya
  • Telefon
  • Htc One ve Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi Alıyor

Htc One ve Samsung Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi Alıyor

Şüphesiz android işletim sistemine sahip en gelişmiş cihazları olan HTC One ve Samsung Galaxy S4 telefonların Saf Android İşletim sistemine sahip versiyonları olan Google Play Edition versiyonları için Android 4.3 versiyonu yayınlandı. OTA güncellemesi her iki cihaz için de başladı. Samsung Galaxy S4’ ün güncelleme paketi 150.7 MB iken, HTC One güncellemesi 185.5 MB boyutlarında. Her iki cihaza da Bluetooth Smart, daha iyi grafik desteği için Open GL ES 3.0, arama pedi, oto- tamamlama, güvenlik ve ağ haberleşme gibi başka bir takım teknik değişiklikler de getiriyor. Diğer ufak değişiklikler de Daha büyük simgeler, HTC One üzerinde fonksiyonel bir IR ve Samsung Galaxy S4 için Bluetooth bağlantı menüsü.

Google Play versiyonların güncellemesinin üzerinden 12 saat geçmiş olmasına karşın cihaz üzerinden güncelleme hala çıkmamış durumda. Settings > About phone > System updates > Check now yolunu izleyerek izleyerek güncellemeyi deneyebilirsiniz ancak şu an için işe yaraması pek de olası değil.

android-4.3-jelly-bean

Dokuz günlük gecikme kabul edilebilir mi? Samsung ve HTC kendi versiyonlarını yayınlama sürecinde de bu kadar gecikecek mi? Bu soruların cevabını almamız sadece zaman meselesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting