Huawei Ascend D2 Geliyor

CES 2013 fuarına az bir süre kala teknolojik aletlerin tanıtımları ardı ardına devam ediyor. 8 Ocak 2013 günü teknoloji dünyası için önemli bir tarih. Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2013 etkinliğinde teknoloji devleri birbirleri ile yarışacak. Birbirinden farklı ve etkileyici yeni ürünlerini gün ışığına çıkartacak olan devler, adeta teknoloji’nin ne denli geliştiğini gösterecekler. Bugün ise Çin’den bir haber var Çin’in dev ismi Huawei’nin de CES 2013 için yoğun çalışma içerisinde olduğu gelen haberler arasında. Huawei, 5 inç 1080p ekranlı ve dört çekirdekli işlemcili yeni telefonu Huawei Ascend D2’yi 8 Ocak 2013’te tanıtmaya hazırlandıkları belirtildi.

Huawei’nin yeni amiral gemisi olarak adlandırılan Ascend D2, gücünü 1,5GHz dört çekirdekli K3V işlemciden alacak. Aynı zamanda Android 4.1 işletim sistemiyle çalışacak durumda. Huawei’ye özel Emotiun UI ile kullanılan telefon, 13 MP arka kameraya sahip olması da bekleniyor.

Huawei’nin CES 2013 etkinliğinde Windows Phone 8 işletim sistemli Ascend W1 modelini de tanıtacağı bilgileri ortaya çıktı. CES 2013 etkinliğine az bir zaman kaldı bakalım bizlere hangi ürünler tanıtılacak. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting