iPhone 5S Ne Zaman Çıkacak ?

Herkes artık iPhone 5S’i bekliyor. iPhone tutkunları Samsung’un Galaxy S4‘ü tanıtmasının ardından, tek sordukları soru iPhone 5S ne zaman çıkacak ve iPhone 5s çıkacak mı? sorusu oluyor. Samsung, 2 hafta önce duyurduğu mükemmel akıllı telefonu ve ” S ” serisinin devamı Galaxy S4 ile büyük işler başarmayı hedefliyor. Apple firması ise Samsung’un epey gerisinde kalmış olacak ki iPhone 5S sesleri kulislerde yükselmeye başladı.

Akıllı telefon dünyasının iki önemli dev şirketi ve iki yaramaz çocuğu olan Apple ile Samsung kıyasıya bir mücadele içindeler. Birbirlerine açtıkları davalar ve birbirlerine CEO’lar aracılığı ile sarf ettikleri sözler ile gündemden hiç mi hiç düşmeyen iki dev şirket, 2013 yılında da birbirlerine savaş açmış durumda. Samsung’un Galaxy S4’ü ile iPhone’un yeni çıkarması beklenen ve ne zaman çıkacağı ya da çıkacak mı sorularının muamma olduğu dönemde iPhone 5S ile kapışması bekleniyor.

iphone-5s-3

Geçtiğimiz sene Apple, iPhone 5 ile herkesin gönlünü kazanmıştı. iPhone 5 ile Apple, tam 5 milyon satışa ulaşarak kırılması zor bir rekora imza atmış idi. Herkes artık iPhone’u bekliyor. iPhone 5S ne zaman çıkacak soruları ise son dönemde iyiden iyiye sıkça sorulur oldu. Aslında bakıldığında iPhone 5S, Galaxy S4’den önce tanıtılması bekleniyordu. Ama Apple yine stratejisini değiştirdi ve Samsung’un S4‘ü tanıtmasının ardından tanıtılması beklenmekte. Her dönem strateji değiştiren Apple şirketi, iPhone 5S’i ne zaman tanıtacak kesin bir tarih bilgimiz yok ancak araştırma yaptığımız teknoloji sitelerine baktığımızda Haziran ayı sonlarına doğru çıkarması beklenmekte.

iphone-5s

iPhone 5S ya da yeni nesil iPhone ile gelecek yenilikleri hep birlikte göreceğiz. Ama bir gerçek var ki git gide yükselen iPhone fiyatları, Apple şirketini biraz hüsrana uğratabilir. iPhone tutkunları için bu geçerli olmasa da, iPhone almak isteyen bir kişi için biraz düşündürücü olsa gerek. Apple, bu konuda biraz çalışma yapması gerekiyor bence.

Bakalım iPhone 5S ya da iPhone 6 ile neler gelecek. Yeni nesil iPhone daha mı büyük olacak? Hep birlikte bunları göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting