• Ana Safya
  • Telefon
  • iPhone 5s ve iPhone 5C’ye Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

iPhone 5s ve iPhone 5C’ye Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Apple, yeni iPhone modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Şu son günlerde herkesin aklında ki tek soru iPhone 5s ne zaman çıkacak oluyor. Akıllı telefon pazarında Apple, Samsung‘un arkasından en fazla satış gerçekleştiren üretici konumunda. Apple, tahtını Samsunga kaptırmış olsa da yeniden toparlanmak istiyor. Apple, yeni modellerini önümüzde ki günlerde sunmaya başlayacak ancak kesin tarih bilinmiyor. Firma geçtiğimiz yıl hatırlayacaksınız iPhone 5 modelini Eylül ayında sunmuştu. Bu yılda Eylül ayında sunması bekleniyor. Bununla birlikte iPhone’un ucuz modeli iPhone 5C’yide sunması bekleniyor.

Apple, yeni akıllı cihazlarını 10 eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile tanıtması bekleniyor. Ancak kesin bir tarihin olmadığını yine de hatırlatmakta fayda var. iPhone 5S‘in ARMv8 mimarisine sahip A7 yonga seti ile gelmesi ve bunların yanı sıra 2GB sistem belleği, 12MP arka kamera gibi özellikleri ile geleceği konuşulmakta.

Apple aynı zamanda iPhone 5C adı ile düşük fiyatlı yeni bir iPhone modeli daha tanıtacak. Bu cihaz zaten daha önceleri çıkacağı söyleniyordu. Bu iPhone modeli plastik kasa ile gelecek olması ucuz yapacak cihazı. Apple‘ın bu yeni cihazını iPhone 5s’i tanıtırken değilde başka bir etkinlikte gün yüzüne çıkaracağı konuşulmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting