iPhone 6 Çıkış Tarihi 2013 Sonları

Günümüz dünyasında teknoloji oldukça büyük bir hız ile gelişimini durmaksızın sürdürmektedir. Tüm dünya genelinde teknolojinin bu denli hızlı bir şekilde gelişmesi ile artık günümüz dünyasında yeni nesil teknolojiler insanların günlük yaşamları içerisinde çok daha ayrı bir kolaylıklar ve olanaklar sunmaktadır.

Bu noktada günümüz dünyasının en yeni nesil teknolojisi olan akıllı telefon teknolojisinin öncüsü olan Apple firması birbirinden üstün modelleri ile tüm dünya genelinde insanların büyük ilgilisini çekmektedir. Yüksek kapasiteleri ve yüksek performansları ile tüm dünya genelinde akıllı telefon modelleri arasında en çok tercih edilen akıllı telefon modellerini geliştirmektedir. Apple firması iPhone ile başlamış olduğu akıllı telefon teknolojisinin geniş piyasası içerisinde zaman geçtikçe teknolojisini çok daha üst noktalara taşıyarak iPhone 2, iPhone 3, iPhone 3S, iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 modellerini piyasaya sundu.

iPhone-6-Konsept

Her modelinde kapasitesini, gücünü ve performansını kat be kat arttırmakta olan Apple firmasının akıllı cep telefon modellerinin en yeni modeli olan Apple iPhone 6 akıllı cep telefonunun piyasaya ne zaman çıkacağı konusunda tüm dünya genelinde büyük merak var. Apple firması iPhone 5S ve iPhone 6 akıllı telefon modellerinin piyasaya çıkış tarihi ile ilgili olarak 2013 yılı sonları olarak bir tarih göstermiştir.

Ancak ortaya atılan bazı iddialara göre ise iPhone 5S ve iPhone 6 akılı cep telefonu modelleri eylül ayında piyasaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting