iPhone Lite Görüntülendi

Beklenen oldu ve iPhone Lite ilk kez canlı olarak karşımıza çıktı. Apple’ın fiyat politikaları nedeni ile eleştirilmesinin ardından firma yetkilileri harekete geçti ve dünya’da yeni bir ucuz iPhone modelini yapmaya karar verdiler. Bu kararı alma sebeplerin altında tabi ki fiyat politikası yatıyor. Ancak başka sebeplerin olduğuna dairde yabancı blog sitelerinde yazılar mevcut. Akıllı telefon pazarında ki başarılı ve kendine özgü çizgisini bozmayan Apple, iPhone serisi altında sunmuş olduğu akıllı cihazlar ile oldukça büyük başarıla imza atmış durumda.

Tüm dünyada şuanda Apple, kendine özgü bir kullanıcı kitlesi yapmış durumda. Apple, yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyordu. Apple’ın bu son ürününü ise buradan sizlere duyurmuştuk. Apple’ın iPhone Lite olarak adlandırılan bir modeli ile önümüzdeki aylarda çıkması bekleniyor.

Apple, iPhone 5s’i henüz piyasaya sunmadı. Ancak herkesin merakla beklemesi şirketi epeyce hızlandırdı. Apple, 5S modeli ile birlikte söylentilere göre iPhone Lite adlı modelini de beraber tanıtacak. İlerleyen aylarda lansmanı yapılacak olan şirketin bu etkinlikte hem iPhone 5S`i hemde iPhone Lite`ı tanıtacağı söylentileri konuşuluyor son bir kaç gündür. Ucuz iPhone modeli adı verilen cihazında iPhone 5S kadar meraklıları mevcut. Apple’ın iPhone Lite adlı ucuz modelinde tahmin edilen donanım özelliklerine gelecek olursak A6 işlemci, 1136 x 640 piksel çözünürlüklü dokunmatik 4 inç ekran bulunuyor. iPhone Lite, plastik kasa ve farklı renk seçenekleri ile sunulacak olması herkesi heyecanlandırmışa benziyor.

ucuz-iphone

Apple, bu yeni modeli ile tekrardan pazarda ki liderliğini ele geçirmek istiyor. Daha fazla geniş bir kitleye ulaşmak isteyen Apple, bakalım yeni ucuz iPhone modeli ile başarılı olacak mı? iPhone Lite modelinin birde YouTube üzerinden canlı görüntüsü çıktı ortaya bugün. Sizleri iPhone Lite’a ait olduğu iddia edilen! video ile bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting