iPhone’nun Diğer Cihazlara Göre Faklılıkları

Son zamanlar en popüler ve en üst teknolojiye sahip bir yapısı bulunan iPhone’nin temel özelliklerine bakıldığı zaman karşılaşılan ilk şey şık ve görsel açıdan zengin tasarımdır. iPhone tasarım konusundaki tecrübesini ve bilgisini bu cihazı piyasaya sürerek bir kez daha göstermiştir. Bu cihazın dış tasarımı ve görsel açıdan elde ettiği eşsiz görünüm hem kullanıcıların teknolojik hem de modern bir dış tasarımı bulunan bir telefon elde etmelerine olanak sağlamaktadır.

iPhone’nin bir diğer en önemli ve göze çarpan özelliği ise sıra dışı bir mini ara yüze sahip olmasıdır. Özellikle menüler arasında dolaşırken çok farklı fonksiyonlar ile şık hareketler gerçekleştirerek de cihazı kullanmak olanak halinde olmaktadır. Bu özgün ve kaliteli fonksiyonlar arasında en çok beğenileni elbette ki telefonun yatırılan kısmına görüntünün kaymasıdır. Yani bu cihaz sayesinde kullanıcılar cihaz içerisinde bir resme bakarken ya da bir video izlerken cihaza yan yatırdığında fotoğraf ya da video’da yana yatmaktadır.

Dokunmatik alandaki kusursuzluğu, hassasiyeti ve özgürlüğü sayesinde kullanıcılara ayrı bir dokunmatik keyfi sunmaktadır. Cihaz içerisinde fotoğraflarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma ayarlarını parmak uçları ile yapmak mümkün olmaktadır. Ürünün bir diğer özelliği ise bir iPhone satın alındığında bir İpod atın alınmış olunmaktadır.

Cihaz içerisinde yer alan ana menüden iPod menüsüne giriş yapıldığı takdirde cihaz artık tamamen iPod özelliklerine sahip bir cihaz haline gelmektedir. Bu sayede iPod kalitesinde müzik keyfini kullanıcıya yaşatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting