iPhone’un Ucuz Modeli Tamamen Sızdırıldı

Veee iPhone’un yeni ucuz modeli tamami ile karşımıza çıkıyor. Merakla beklenen bir diğer cihaz ucuz iPhone, sonunda tamamı ile görüntülendi. Plastik iPhone’u daha önce böyle görmemiştiniz. Akıllı telefon dünyasının ilk atılımcılarından ve şuanda dünyanın bir numarası ile yarışan Apple, iPhone 5 modelinden sonra uygun fiyatlı yeni Lite iPhone 5 için harekete geçti. Uzun zamandan beri konuşulan ve ucuz iPhone ne zaman gelecek soruları ile gündemden hiç düşmeyen Apple’ın ucuz iPhone modeli sonunda tam görüntülendi. Daha öncede bir çok kez görüntülenen plastik iPhone daha önce böyle görüntülenmemişti.

Gün içerisinde sızdırılan yeni görseller ile yeni iPhone modelini daha da iyi tanımamıza vesile olacak. Önceki görüntülere bakıldığında tam boyutu görülmüyordu. Yeni iPhone’un tamamı ise bugün sızdırılmış durumda. Önceki görüntüler ile kafamızda netleşmeyen ucuz iPhone bütün görselleri ile karşımıza çıkıyor. Görselin kaynağı ise Apple ürünleri kılıf tedarikçisi TACTUS‘a ait.

ucuz-iphone

Yeni plastik iPhone 9 mm’lik kalınlıkta. iPhone 5’e nazaran daha daha kalın bir yapıda gelecek. 120 mm genişliğindeki kasası ise iPhone 5’ten çok daha farklı olduğu görülüyor. Ekran boyutu ise aynı. Plastik iPhone 5 de 4 inç olması bekleniyor. Yada kesinleşmiş. İnce hatları olmasada plastik iPhone, tamamıyla iPhone 5’i andırdığını söyleyebiliriz.

İşte karşınızda Plastik iPhone modelinin görüntüleri ;

ucuz-iphone-2

ucuz-iphone-3

ucuz-iphone-4

ucuz-iphone-5

ucuz-iphone-6

ucuz-iphone-7

ucuz-iphone-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting