Lumia 925 Vodafone ile Satışa Çıkıyor

Nokia, akıllı telefon teknolojisinde biraz geç gelsede efsane firma küllerinden iyice doğdu artık. Firma bir süre önce kapatılma noktasına kadar gelmişti ancak Lumia serileri ile kendini yeniden toparlamaya başladı. Nokia’nın ilk alüminyum gövdeye sahip olan ve Windows Phone cihazı Nokia Lumia 925 Vodafone aracılığı ile Eylül ayından itibaren ülkemizde satışa sunulacak.

Vodafone ve Nokia’nın anlaşımı ile gelecek olan cihaz şimdiden en çok beklenilenler arasında. Vodafone Red ayrıcalığı ile satışa sunulacak olan akıllı telefon, 32 GB versiyonu sadece Vodafone’da bulunması bekleniyor. 32 GB versiyonu siyah renk ile satışa sunulacak. Vodafone, 16 GB versiyonda ise siyah, gri ve beyaz renk seçenekleri ile sunması beklentiler arasında.

lumia925

Windows Phone işletim sistemine sahip olan Nokia Lumia 925, 4.5 inç Super AMOLED ekranı ve 1280 x 768 piksel çözünürlüğü ile gelecek. 1.5 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcinin yanı sıra Adreno 225 grafik işlemci ve 1 GB RAM’den güç alan cihaz, 8.7 megapiksel kameraya sahip olarak geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting