Moto X Geliyor!

Bir süredir Moto X söylentileri ortada dolaşıyordu. Net bir bilginin henüz karşımıza çıkmamasından ötürü bizlerde blogumuzda yer vermedik yeni akıllı telefonun haberine. Ancak bugün gelen bilgiler doğrulandı ve Moto X yakın bir zamanda karşımıza çıkacak. Moto X’in sağlam bir ekran ile gelmesi ve sihirli ekran dedikleri alüminyum yapı ile gelmesi beklentilerin arasında. Motorola ve Google iş birliği ile çıkacak yeni akıllı telefona dair bilgiler yer alıyor haberimizin devamında.

Google’ın akıllı telefon dünyasına atılımları LG ile olmuştu hatırlayacaksınız. Teknoloji dünyasında her ne kadar internet işleri ile ilgilendiği görülse de somut olarakta farklı sektörlere el atıyor Google. Akıllı saatler, akıllı telefonlar ve akıllı gözlük üretimine de başlayan Google’ın yeni ortağı Motorola. Daha önce’de birlikte çalışan Google, bu sefer farklı bir akıllı telefon üretimine girişiyor.

moto-x-dlte

Dünya genelinde büyük proje olarak adlandırılıyor Moto X. Şuanda Moto X’ten önce Motorola’nın amiral gemileri arasında Droid Razr Maxx serisi bulunduğunu hepimiz biliyoruz. Motorola sektörde geç kalsa da Google’ın ortaklığı ile bu işin üstesinden gelebilecek bir şirket. Motorola’nın akıllı telefonlarına bakıldığında özellikle bataryalarının çok geniş kullanıma sunması şirketi harekete geçirdi. Yeni Moto X hakkında bazı detaylı fotoğraflar mevcut.

moto-x

Teknoloji bloglarında ( dış kaynaklı ) Moto X’e dair sızıntı haberleri gelmeye devam ediyor. Ancak netleşen bir somut görüntü olmaması herkesi düşündürmüştü. Bugün ise bazı fotoğraflar yayınlandı. FCC onayından geçen Moto X’in yakın zamanda geleceği kulislerde konuşuluyor. Ancak ne zaman tanıtılacağı konusunda ise net bir bilginin olmadığını sizlere üzülerek söylemek istiyorum.

moto-x-insides

Moto X’e dair fotoğraflara bakıldığında sihirli ekranın nasıl olacağını göremeyeceksiniz. Ancak telefona dair biraz bilgi alabileceksiniz.

moto-x-magic-glass

Magic Glass olarak bilinen ve adlandırılan ekran teknolojisi Moto X’e eşlik edeceği söylenmekte. Aynı zamanda alüminyum yapıda gelecek. Kesin bir bilgi olmamasına karşın cihazın 1 Ağustos tarihinde tanıtılacağı söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting