Moto X Türkiye’de Satışa Çıkacak mı?

Motorola ve Google iş birliği ile dün resmileşen Moto X, Türkiye’de satışa çıkacak mı? Herkesin merak ettiği sorulardan bir tanesi de bu. Google, Motorola’yı aldıktan sonra Motorola ile büyük işler başarmayı hedeflemişti. Ancak tam olarak başardığını şuanda söylemek güç. Şöyle de bir şey var ki dün tanıtılan ve resmileşen Moto X ile sanırım bunu gerçekleştirebilecekler. Şuanda Moto X‘e dair resmileşen haberler var. Bunlardan bir tanesi ise Moto X’in Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı.

Motorola, düzenlemiş olduğu tanıtım ile amiral gemisi Moto X’in Ağustos ayından itibaren sadece ABD, Kanada ve Latin Amerika’da satışa sunulacağını açıklamış oldu. Motorola’nın daha sonra Avrupa ve dünyanın diğer ülkeleri için açıklama yapması beklenmekte. Ama görünüşe göre cihaz Avrupa’da satışa çıkması zor gibi gözüküyor. Dolayısı ile Türkiye’ye de gelmeyecek. Ancak Motorola’nın Moto X ailesinin diğer üyelerinden “serin ve heyecan verici” modellerinin İngiltere ve Avrupa için yayınlanabileceği söylentiler arasında.

moto-x-16

Moto X farklı nesil modelleri ile karşımıza çıkacak. Ancak en azından ilk nesil modeli Avrupa’da ve İngiltere’de satışa çıkmayacak. Türkiye’ye gelmemesini nasıl yorumluyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

moto-x-wood

Bir sonraki haberimiz ise Moto X’in çıkış tarihi ve fiyatı konusunda olacak. O haberimizide takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting