• Ana Safya
  • Telefon
  • Moto X’in Verizon ile Satışa Çıkış Tarihi Ağustos un 23’ü Olarak Belirtildi

Moto X’in Verizon ile Satışa Çıkış Tarihi Ağustos un 23’ü Olarak Belirtildi

Bir haftadan daha kısa bir süre önce Droid – Life ın yayınladığı bir habere göre kısa süre içinde piyasaya sürülmesi beklenen yeni Moto X in çıkış tarihi yaklaşık olarak Ağustos ayının sonları olduğunu belirten söylentiler yayılmıştı. Ayrıca bu haberde yeni Moto X’in Amerika da Amerika’nın en büyük iletişim şirketlerinden biri olan Verizon ile beraber satışa sunulacağı iddia edilmişti. Böylece Verizon kullanıcıları ülkemizde ki operatörlerinde son yıllarda başlatmış oldukları faturalara eklenen küçük meblalar ile telefon sahibi olma avantajından faydalanabilecek. Bilindiği gibi cihaz bugün resmileşmişti.

Son çıkan haberlere göre Motorola ve Verizon’un planları değişmemiş gibi duruyor. Son yapılan açıklamalara göre Moto X in Verizon ile beraber satışa sunuluş tarihi 23 Ağustos olarak açıklandı. En azından Droid – Life tarafından bir açıklamayla cihazın Verizon versiyonunu bu tarihte piyasadaki yerini alacağı açıklanmış oldu ki cihazın normal versiyonun piyasaya sürülüş tarihi hakkında en fazla bir gün sonrası olabileceği söyleniyor. Moto X in normal versiyonun piyasadaki yerini alacağı tarih hakkında yapılacak resmi açıklama için de çok fazla beklememiz gerektiği düşünülmüyor.

moto-x

Gerçi Droid – Life ın yaptığı duyurunun yanlış olma ihtimalide çok fazla. Daha önce cihazın 1 Ağustos ta satışta olacağını söylemişlerdi fakat bu tarihte hiçbir gelişme yaşanmadı. Diğer bir iddia ya göre ise Motorola nın kendi içinden yapılan ir sızıtıya göre Moto X in Verizon la satışa sunulması 23 Ağustos ta, normal versiyonunun satışa sunulması ise 26 Ağustos ta gerçeleşecek. Neyse ki hali hazır da Ağustos ayına girmiş olduğumuz için Moto X için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting